”Sapratu, ka Rīgā labu puisi neatrast.” Saimnieka Pētera izvēlētās Annijas stāsts

17 komentāri
”Sapratu, ka Rīgā labu puisi neatrast.” Saimnieka Pētera izvēlētās Annijas stāsts
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pirmais saimnieks šova ietvaros jau sievu izvēlējies – Pēteris Grudovskis atradis lielisku kontaktu ar Anniju Atvaru. Skaties.lv aicināja meiteni uz interviju, lai noskaidrotu, kas tad ir atraktīvā puiša simpātija.

Kā Skaties.lv atklāj Annija, viņa šobrīd dzīvo Rīgā, taču dzimusi Cēsīs un augusi Ogrē. Lauku dzīve Annijai nav sveša – meitene bērnībā bieži dzīvojusies pie vecmammas, kur bijis dārzs, tiesa, tādus kārtīgus lauku darbus viņai neviens nav licis darīt.

Taču meiteni ļoti ieinteresējuši pienākumi, kas ikdienā veicami Pētera saimniecībā, īpaši meitenei iepaticies darbs ar bitēm. Te, pie Pētera, esot jauki – daba, sirsnīgi cilvēki un, protams, pats Pēteris, kurā Annijai patīk pozitīvisms.

Simpātiskās Annijas ”Saimnieks meklē sievu” stāsts ir gana interesants – izrādās, meitene mērķtiecīgi lūkojusi pēc kārtīga lauku saimnieka!

”Man ir bijušas divas trīs gadu ilgas attiecības. Vienas bija tad, kad es biju pavisam jauniņa. Sapratu, ka nebūs īstais, nācās pamest. Otrs puisis bija ļoti greizsirdīgs, tāpēc arī viss pajuka.

Annija

Annija

Dzīvojot Rīgā, ātri sapratu, ka galvaspilsētā puisi neatradīšu. Rīgā visi puiši vai nu iedomīgi, vai arī ”tusētāji”. Sapratu, ka Rīgā labu puisi neatrast.

Bet man gribas mierīgu, nosvērtu, pozitīvu, jauku, mīļu,” stāsta Annija.

Viņa sapratusi, ka tādi puiši lielpilsētā nav atrodami, tādi jāmeklē laukos! Tāpēc dalība ”Saimnieks meklē sievu” bijusi tikai likumsakarīga.

”Lauku puiši ir foršāki nekā pilsētnieki! Es pati dzīvoju Ogrē, un jau tur puiši ir daudz savādāki kā netālajā Rīgā. Sirsnīgāki. Jā, esmu bijusi kopā arī ar Ogres puišiem, bet sava puse tomēr sava puse, velk uz citu,” smaida Annija. Un nu viņa atradusi burvīgu puisi Auces pusē – saimnieku Pēteri!

Simpātiskā tumšmate spēlē uzvarēja var teikt bez cīņas – Ance, saprotot, ka Pēterim simpatizē Annija, pati pakāpās maliņā. Saimnieka izvēlētā skaistule gan uzsver, ka meitenes dzīvojušas draudzīgi un viss noticis, kā tam jānotiek – nekādas konkurences sajūtas, plēšanās par puisi vai salauztu siržu.

”Pēteris ir ļoti jauks un foršs, viņā ir viss, kas man patīk puišos. Un mums ir arī tā labā saskanība. Šeit arī ir ļoti skaista saimniecība, man ļoti patika iet bitēs,” priecājas Annija.

Sirsnīgais lauku puisis atrasts, ko tālāk?

”Par precēšanos vēl nezinu, bet braukt dzīvot uz šejieni esmu gatava! Mani nekas Rīgā īsti netur.  Es strādāju kā lietvede, bet tā ir profesija, ar ko varu nodarboties arī te, Auces pusē,” apņēmības pilna mesties jebkurā avantūrā ir Annija!

Jaukajam pārim priekšā ceļojums! Seko Pētera un Annijas stāstam un citiem mīlasstāstiem ik pirmdienas vakaru TV3 ”Saimnieks meklē sievu”!

17 komentāri