Sapņu ceļojums: kā Magone Burka pirms kāzām Krētu baudīja

39 komentāri
Sapņu ceļojums: kā Magone Burka pirms kāzām Krētu baudīja
Magones privātais arhīvs

Kamēr Latvijas vasara atkal pagadījusies lietaina un vēsa, dzejniece un šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne dodas sildīties uz saulaino Krētu! Zvaigzne kāzu priekšvakarā ļāvusies kārtīgai atpūtai kopā ar ģimeni, un labākos kadrus no ceļojuma viņa piedāvā novērtēt arī Skaties.lv lasītājiem.

Uz Iraklijas pilsētu Krētā Magone ar dēliem Robertu un Raimondu Saulgaiti devās maija izskaņā. Nedēļas garumā zvaigzne ļāvās vietējās dabas un saules valdzinājumam.

Krētā Magone nosvinēja arī vecmeitu ballīti! Lasi te!

Kā Skaties.lv atklāj dzejniece, viņa Krētā izbaudījusi visu – tverts gan vietējās arhitektūras daiļums, gan apbrīnota dabas bagātība, gan baudīti vietējie kulinārie labumi. Kā jau mazdārziņa īpašnieci Magoni ļoti intriģējušie vietējie augi.

“Ielejās olīvu audzes, aizsargājamiem Crissi kadiķi, ko gan viņi paši sauc par ciedriem, Crissi salas sūna,” priecīga par redzēto stāsta Magone.

Kopā ar dēliem pabūts vulkāniskajā salā un staigāts pa vietējiem ciematiem.

Ar milzu interesi Magone iemūžinājusi jūras ežus ūdenī un priecājusies par vietējām kazām, kuras graužot visu, kas vien salā zaļš un sulīgs.

Foto: Magones piedzīvojumi Krētā

Kamēr Latvijā vasaras sākums atkal ietrāpījies vēss, dzejniecei izdevies noķert kārtīgu karstumiņu.

”Knapi uz kājām turamies, bet super. 25 grādu temperatūra, bet sajūta kā Latvijā jūlija vidū – kā vismaz 33,” tā Magone.

Kadrus no brauciena Magone mīļi piedāvā apskatīt arī faniem. ”Varbūt kādu tas iedrošinās atlidot šurp,” tā Magone.

Tikmēr ”Saimnieks meklē sievu” jau filmē jauno sezonu! Apskati pirmās bildes te!

TOP komentāri

  • Tā magone precās/ējās
    +8 +8 0

    Tā magone precās/ējās

    Pēc preses rakstiem lasīju jau, ka Burka precējās 2016. gada janvārī, 2016.gada novembrī, 2017.gada janvārī un tā joprojām......
  • Persil
  • Kaimiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl