Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

38 komentāri

Pirmdienas, 2. novembra, vakarā kanālā TV3 noslēdzās iepazīšanās šovs “Saimnieks meklē sievu”, un sestā sezonas izskaņā izveidojušies divi pāri.

Zirgkopis Armands no Tērvetes priecājās Baibu Sipenieci-Gavari uzņemt izremontētā istabā un neslēpa, ka meiteņu klātbūtne šajā vasarā viņu motivējusi savest kārtībā māju.

”Nebūs laikam īstā,” jautāts, vai ar šovā izraudzīto Danu viņam izdevies nodibināt romantiskas attiecības, saka Armands. ”Ar Danu kontaktējamies, attiecības uzturam, sarakstāmies.” Tomēr neesot tā, ka ”uzreiz gribētu precēt nost”.

Kā meitenes trūkumu Armands min pilsētnieciskumu, lai gan kā cilvēks viņa esot forša, atvērta. ”Mēs ar viņu sarakstāmies, saziņu turpinām, kas notiks tālāk, to laiks rādīs,” sacīja tērvetnieks.

Armands neslēpj: ja tagad visu vajadzētu darīt no jauna, viņš rīkotos pilnīgi citādāk.

Rundāles saimnieks Austris par līgaviņu bija izvēlējies enerģisko Sandru, taču braucienā uz Latgali pāris nedevās.

Uzņemot Baibu saimniecībā, Austris bija noslēgts un īgns. Saimnieks atklāja, ka ar Sandru šad tad tiekas. ”Tas nav jautājums, kas būtu publiski apspriežams,” savas attiecības ar Sandru komentēt nevēlējās Austris.

”Kad es esmu viens, es varu darīt, ko es gribu. Kad ir divi, ir jārēķinās ar otru,” sacīja Austris.

Baiba tomēr nolēma apciemot Sandru un noskaidrot, vai abu starpā viss patiešām ir beidzies.

”Braucu ciemos, mēs komunicējam, kopā brīvo laiku pavadām,” stāstīja Sandra.

Bez ežainības un asā rakstura Austrī esot arī daudz laba. ”Ir kafija gultā no rīta, kad es esmu tur palikusi. Tas nāk no viņa. Viņš noplūc dārzā rozi un ieliek vāzītē, un nāk. Es mirkšķinu acis, vēl neesmu pamodusies,” saimnieka romantisko pusi atklāja Sandra. ”Viņam patīk, ka ir ar viņu kopā.”

Vai abu attiecības varētu pāraugt reālā kopdzīvē? ”Es mājās savai ģimenei esmu teikusi: ja Austris man piedāvās nākt pie viņa uz sētu, es iešu,” atzina Sandra.

Braucienā uz Latgali nedevās arī Valkas saimnieks Jānis un viņa izvēlētā Inese. Kā meitene stāstīja Baibai, abiem attiecības nav veidojušās, jo Jānis bijis pārāk aizņemts darbā, tāpat viņa secinājusi, ka tomēr nav viens otram piemēroti. Pēc šova viņai izveidojušās citas attiecības.

Jānis neslēpa, ka ir darbaholiķis, tādēļ ar Inesi, kura, pēc saimnieka domām, arī pārāk daudz strādājusi, attiecības nav veidojušās.

Valcēnieša sirds patlaban gan ir aizņemta, un tā nav meitene no šova, bet gan kāda valmieriete. Meitene nevis Jāni noskatījusi šovā un pēcāk uzrunājusi sociālajos tīklos, bet viss bijis pavisam citādāk: ”Veca mīlestība.”

Kā secināja Jānis, ar meitenēm šovā attiecības neizveidojās, jo ”mums īsti nesaskanēja”. ”Es tāds lauku puisis, viņas pilsētnieces,” sprieda Jānis. Savukārt pirmo meiteni Aneti, kā nu secināja saimnieks, viņš aizbiedējis pats ar savu vētraino baseina ballīti.

Alsungas saimnieks Pēteris un Žaklīna tika atzīti par sezonas saskanīgāko pāri, un Baiba bija gandarīta, ka viņu sētā sagaidīja abi.

”Mums iet labi. Pamazām veidojam savas attiecības,” sacīja Žaklīna. ”Sākumā draudzība, un tad jau redzēs,” par abu kopīgo nākotni izteicās Pēteris.

Tikmēr Alūksnes saimnieks Andris diplomātiski atzina, ka izvirzītos mērķus viņš šovā nesasniedza, jo patikšanai jābūt abpusējai. Tāpat saimnieks sprieda, ka viņa izvēlētā Zane baidās no nopietnām attiecībām.

Saimnieka Andra Zanei cita simpātija

38 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu