Saimnieku šova Neldija atklāj savas īpašās receptes dabiskai skaistuma kopšanai

1 komentārs
Saimnieku šova Neldija atklāj savas īpašās receptes dabiskai skaistuma kopšanai
Dmitrijs Suļžics /f64

Ir īstais laiks, lai palutinātu svinību nogurdināto seju ar dabiskiem kopšanas līdzekļiem. Šajā ziņā eksperte ir šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībniece Neldija Kronberga, kura pieteikusies arī ”Gatava pārvērtībām”. Sarunā ar Skaties.lv Neldija atklāj savus iecienītākos ādas un matu kopšanas līdzekļus, kas atrodami tepat dabā.

Kā Skaties.lv atklāj Neldija, viņa nav no tām sievietēm, kuru vannasistabā ir neskaitāmu skaistuma kopšanas burciņu un tūbiņu kolekcija. Vienīgā ”ķīmija”, ko Neldija izmanto izskata uzfrišināšanai, ir matu krāsa.

”Parasti uz pavasari atsvaidzinu izskatu, nokrāsojot matus. Pa ziemu matus nekrāsoju – ļauju tiem atpūsties,” stāsta Neldija. Ikdienā sieviete skaistumu kopj dabiskiem līdzekļiem.

”Pēc sajutām muti nomazgāju vai nu treknā pienā, vai apsmērēju ar krējumu vai uzlieku medus masku. Tas arī viss,” stāsta Neldija. Šie trīs vienkāršie produkti no dabas principā darot visu to pašu, ko veikalā nopērkamās skaistuma burciņas. Medus maska sejas ādu padara samtaini mīkstu, piens atsvaidzina un reizē baro ādu, krējums padara to acīmredzami tvirtāku.

Andris pēc šova kļuvis mīlīgāks pret Neldiju – lasi te!

Tiesa, veikala piens un medus sejas mazgāšanai nederēšot – vajag īstu, treknu un pavisam dabisku lauku produktu. To visu Neldija iegūst pati savā saimniecībā, un viņai nav žēl dalīties arī ar citiem.

”Lai Rīgas meitenes brauc pie manis uz Vecauci pēc īsta lauku piena un medus. Pēc šādu skaistuma produktu lietošanas vairs nekādus veikala krēmus negribēsies,” izvēlēties dabas veltes sejas kopšanai iedvesmo ”Saimnieks meklē sievu” dalībniece.

Ja viņa tiks uzņemta ”Gatava pārvērtībām”, Neldija gan gatava atkāpties no saviem ikdienas ieradumiem un bez ierunām klausīt ekspertiem, izmēģinot visu, ko tie piedāvā.

”Visu, izņemot plastisko operāciju, man tādas lietas nevajag,” gan piebilst Neldija.