Saimnieku šova Magone aicina fanus kopā nosvinēt viņas dzejas grāmatas iznākšanu

Pēc vairāku gadu gaidīšanas tas beidzot ir noticis – ”Saimnieks meklē sievu” iepazītā Magone Burka izdod savu dzejas krājumu. Māksliniece laipni aicina uz grāmatas atvēršanas svētkiem ierasties arī visus Skaties.lv lasītājus, kam tuva viņas dzeja.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • orhideja

  orhideja

  Tiešām stulbi, ka viena Burka plātās televīzijā un vēl prezentē kādu muļķīgu savārstījumu....vai tiešām tāda izlaidusies sieviete vēl kādu aizrauj???
 • Sandra

  Sandra

  Ja nu ir debīla tā Burka vai Šutaviene tad nevajag to rādīt,vēmiens nāk no viņas
 • pārdomas

  pārdomas

  Parodija par kleitu -ir atbaidoša! Omes naktskrekls būtu glītāks! Bet sievietes ģimene izskatās ļoti netīrīga un nekārtīga, mājās kā cūkkūti! Bērni tādā netīrībā un nekārtībā nevar dzīvot. Cerams, ka Bāriņtirsa un Soci iesaistīsies uzraudzībā. Un viens bērns jau pazudis, Roberts, laikam vārdā? Kur puika palicis? Izmests no mājām? Un tas Fēnikss ir invalīds, ka leitis visur to sataipa kā atpalikušu?
 • man arī jautājums
  +11 +11 0

  man arī jautājums

  Tik vien ģimeni, saknes un radus meklē, ...tad krogi, Erots.... bet pašas dēls Roberts, kur tas ir nomests novārtā????????
 • mazā .

  mazā .

  Kur, tad ir viņai vēl viens bērns ? 🤔
  Tajā tizlajā šovā tik divus redz .
  Tā kleita ir briesmīga ko viņa taisās vilkt.
  Vīrs kaut kāds tizlenis,sliņķis,nekopj sevi. Burka nopērc savam vecim zeķes vai izmazgā tās pašas .
 • jautājums

  jautājums

  Tā nu gaudo pēc savas dzimtas, tad nu labāk apciemo savu garīgi slimo māsu Aizvīķos! Iespundēta jau gadu desmitiem tur.......... un viņas abortētais bērns arī ir uz tavas sirdsapziņas, ko tu pieļāvi.... Un kad Tu savu slimo māti esi apciemojusi? Zini tik melot par savu uzvārdu- ta Šutoviene, tad Burka, tad Šu, beigās Latvijas Burka!
  STV 6.februāra raidījumā SLAVENĪBAS.BEZ FILTRA varējām redzēt šīs dzejnīcas prastumu un vulgaritāti- kulaka žests pozējot uz šūpolēm un pēc tam vidējais pirksts! Tāda ir šī lētuce. Krogā atkal parādīs savu vidējo pirkstu? Labāk būtu savu veco un slimo māmuļu apciemojusi. Intrigante.
  Lūk, Mēksliniece, tā vietā lai mācītu bērnus iet uz podu un mācītu bērniem runāt, koptu savas mājas, vazājas pa krogiem ar Latviju Burkā. :D Bet vīrs-auklis izpūris un nekopts kā šunelis guļ viņai pie kājām. Redzams, ka tai ģimenē viss ir ar kājām otrādi: Burka- vecis, bet Leitis- Boba.
 • Kiča

  Kiča

  Savus tizlos komentārus varat paturēt pie sevis. Viņa Jums ar varu spiež klausīties? Vai ēst prasa? Te laikam sacenšas kurš par kuru kautko stūlbu uzrakstīs.
 • Intars Biģelis
 • Paparde

  Paparde

  Tik milzīgas aktivitātes gaidību pēdējos mēnešos? Šovs, dzejas grāmatas atklāšana... Varbūt vajadzētu padzīvot mierīgāk?
 • tizlā BURKA

  tizlā BURKA

  Kāda vēl šutoviene.BURKA paliek BURKA.Un ja to maisu ko viņa sauc par kleitu vilks mugurā tad ir pipec.Un vēl tās puķes uz galvas.Vai viņa maksā alimentus vecākā dēla tēvam?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!