Saimnieku šovā līgaviņas puišiem izvirza smalkas prasības

3 komentāri

Pirmdienas, 4. oktobra, vakarā kanāla TV3 skatītāji varēja sekot līdzi notikumiem iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu”, un šajā sērijā bija iespēja tuvāk iepazīt tērvetnieka Armanda un valcēnieša Jāņa līgaviņas.

Pēc trakās nakts rumulēšanās baseinā Valkas Jāņa sētā rīts ausa pavisam kluss. Inese pārējām meitenēm atzinās, ka naktī devusies pie saimnieka ”papļāpāt”. Taču lielāku jezgu sacēla tas, ka saimnieks laikus nebija padomājis dāmas palutināt ar brokastīm gultā.

”Brokastis gultā nebija, arī kafijas nebija, esmu nedaudz vīlusies,” pirmajā rītā atzina Renāte, kura pieradusi kafiju gatavot ar automāta palīdzību, bet nu nācās to apliek krūzītē. Elena sprieda, ka varbūt Jānim ”nav ielikts, ka meiteni vajag lolot”.

Ķerties pie dienas darbiem meitenes nesteidzās, jo vajadzēja pienācīgi sapucēties.

”Man ir svarīgi, lai es arī laukos izskatos labi. Kad no rītiem pieceļos, vienmēr pirmais ir iet uz vannasistabu, vajag iesmaržināties, matus pietaisīt, skropstas pieķemmēt, visu forši izdarīt. Un nav nozīmes, vai es esmu laukos vai pilsētā,” atzina Inese un sprieda, ka sievietei jebkurā vietā jebkurā laikā jāizskatās sievišķīgi, neatkarīgi no tā, vai viņa ravē puķudobes vai lasa kartupeļus.

Arī zirgkopja Armanda sētā Tērvetē pēc ieilgušas ballītes rīts iesākās gausi. Līgaviņas kā nevarēja, tā nevarēja pamosties, un saimniekam nekas cits neatlika kā dāmas iet modināt.

Dāmas ilgojās pēc brokastīm gultā, un saimnieks līgaviņām priekšā cēla mājās kūpinātu gaļu ar maizi un svaigiem dārzeņiem. Kā atzina Dana, Armanda sarūpētās brokastis izskatījās kā ”normāla zacene” un klāt tām prasījusies nevis kafija, bet glāzīte šņabja.

Dienas turpinājumā Armands savām meitenēm piedāvāja doties izjādē ar zirgu, un pirmā drosminiece pieteicās Dana. ”Ja pirmā uzkāpu zirgā, varbūt arī pēdējā aizbraukšu no šejienes,” sprieda Dana.

Zirga mugurā uzkāpa arī Santa, kura atzinās, ka no zirgiem viņai ir bail. ”Manās acīs tas ir plusiņš, ka viņa saņēmās, tomēr pārvarēja bailes un uzkāpa,” sprieda saimnieks.

Saimnieks zirgu palaida riksītī, un Santa steidza pieturēt savas kuplās krūtis. ”Jā, krūtis man ir. Dievs devis laikam labus apaļumus. Paldies viņam,” komentēja Santa.

3 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Kautrīgajam Mārim randiņā ar Linitu sametas slikti

Linita randiņā ar kurzemnieku Māri pēkšņi norauj stopkrānu

“Es biju absolūti pārsteigta.” Linita pēc pārbaudījuma par kurzemnieku Māri krasi maina domas

Gatavs atkal sākt dzīvi no jauna: stāsts par Linitas gruntīgāko precinieku Valdi no Jēkabpils

“Esmu pārliecināta, ka te būšu saimniece.” Austra sētā uzvirmo kaislības

Austris otrajā randiņā piedzīvo vilšanos; mājās dodas viena no Inetām

Anna Lieckalniņa vērtē, kurš no preciniekiem Linitai būtu vispiemērotākais

“Lai nav stulba!” Rundāles saimnieks Austris par savu sapņu sievieti

Dana konkurentei pārmet pārlieku kāršanos kaklā saimniekam

Anna pirmajā naktī aizlaiž vējā Pētera aicinājumu pie sevis; Alsungas saimnieks gan ir citās domās

Kaislības saimnieku šovā uzņem apgriezienus: plašumā vēršas nesaskaņas Jāņa saimniecībā Valkā

Saimnieku šovā līgaviņas puišiem izvirza smalkas prasības