Saimnieku šova Jeļena atbrīvojusies no lūpu implantiem un atgriezusies pie dabiskā skaistuma

10 komentāri
Saimnieku šova Jeļena atbrīvojusies no lūpu implantiem un atgriezusies pie dabiskā skaistuma
INSTAGRAM

Ar negaidītām pārvērtībām šogad fanus pārsteigusi Latvijas šovu zvaigzne Jeļena, kura sacēla ažiotāžu, šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Simpātiskā meitene atbrīvojusies no varenajiem lūpu implantiem, sākusi grimēties vienkāršāk un visā visumā izskatās daudz labāk, nekā ar daudzus tūkstošus vērtajiem izskata uzlabojumiem.

Kā savā ”Instagram” kontā atklājusi Jeļena, pirms trim gadiem viņa bijusi atkarīga no hialuronskābes injekcijas lūpās.

”Tik ļoti aizrāvos, ka nemanot pārkāpu robežu, kad tas jau vairs neizskatās skaisti. Trīs gadus manas lūpas bija balona stāvoklī,” godīgi pastāstījusi Jeļena, piebilstot, ka saulē lūpas sapūtušās vēl pamatīgāk.

Ar īpašu procedūru palīdzību viņai beidzot izdevies atgriezt lūpas dabiskā izskatā, tiekot vaļā no tajās sapumpētās hialuronskābes.

”Esmu ļoti apmierināta ar savām dabīgajām lūpām, vairs neeksperimentēšu,” tā Jeļena.

Skaistule, kura pagājušā gada vasarā, startējot ”Saimnieks meklē sievu”, lepojās ar to, ka izskatā ieguldījusi 9000 eiro, nu izvēlas tēmturi #naturalbeauty, un ar katru dienu kļūst arvien dabiskāka un, kā piekrīt arī fani – skaistāka.

Jeļena pamainījusi arī grimēšanās paradumus, izceļot savas lielās acis ar dabiskāku līniju palīdzību, arī viņas ģērbšanās stils kļuvis elegantāks.

10 komentāri