Saimnieku šovā Irina pārsteidz ar paziņojumu: Andris joprojām mīl savu sievu

5 komentāri

Pirmdienas, 25. oktobra, vakarā kanāla TV3 skatītāji varēja sekot līdzi notikumiem iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu”, un jaunākajā raidījumā dalībnieki turpināja pārbaudīt jūtas pret savām potenciālajās līgaviņām.

Alūksnes saimnieks Andris devās randiņā ar Ilzi. Viņš nolēma rīdziniecei izrādīt skaistākās vietas pilsētā. Dāma vedināja saimnieku parunāt par jūtām, tomēr viņš vairījās.

”Man bija vēlme saprast, kā viņš redz sievietes lomu viņa ģimenē. Bet arī pārējās sarunas informāciju sniedza,” skaidroja Ilze un atzina, ka Andris sevi parādījis labā gaismā un viņas sākotnējais iespaids par saimnieku apstiprinājies.

Ilze izteicās, ka nebūs apvainojusies, ja Andris izlems, ka nākamā tiks izbalsota viņa, taču neslēpa, ka gribētu būt tā, kura saimniecībā paliek kā pēdējā.

Tikmēr mājās palikušās dāmas Zane un Irina strādāja un atpūtās Andra dēliņa Markusa uzraudzībā. Markus arī painteresējās, vai abām dāmām vispār patīk viņa tētis, uz ko Zane steidza atbildēt apstiprinoši. Vēlāk viņa lika noprast, ka uz Andri liek lielas cerības kā dzīves biedru.

Vakarā bija pienācis laiks izbalsošanai, un pieņemot lēmumu, kuru dāmu sūtīt mājās, Andris bija ņēmis vērā arī dēla viedokli. Saimnieks lēma, ka pie viņa paliek Ilze un Zane, bet alūksnietei Irinai, kuru viņš vienmēr uztvēris kā draudzeni, cīņa par saimnieka sirdi noslēdzās.

Prombraucot Irina novēlēja, lai saimnieks atrod sievieti, ar kuru viņš varēs dzīvot kopā, tomēr ir pārliecināta, ka Andris aizvien mīl savu sievu.

Kā saimnieks komentē šos izteikumus, lasi te!

Šajā raidījumā skatītāji varēja seko līdzi arī notikumiem otrā Latvijas malā. Simpātiskais Pēteris no Alsungas pirmajā randiņā bija izvēlējies vest Žaklīnu. Abi devās uz zirgaudzētavu un vēlāk arī izjādē, bet Kitijai un Annai tika uzticēts iekārtot skaistuma dārziņu.

Lai gan randiņā sarunas bijušas virspusējas, Žaklīna secināja, ka ar Pēteri kopīga valoda atrasta.

Tikmēr mājās jau virmoja greizsirdība. Meitenes bija piktas par Pētera un Žaklīnas ilgo prombūtni. Meitenes neslēpa, ka bija skaitījušas laiku, cik ilgi abi bija prom. ”Viņi bija četras stundas, bet lai jau tiek,” izteicās Anna. ”Ja gribas vairāk ar Žaklīnu un ja Žaklīna vairāk patīk, tad viss ir forši.”

Pēteris žēlojās, ka, lai iepazītu meitenes, viņam laika ir par maz: ”Viņas visas ir foršas, bet katrai ir savi plusi un mīnusi. Vai kāda meitene ir vairāk iekritusi sirdī? Varbūt mazliet. Vajag laiku.”

Nākamajā randiņā Pēteris nolēma doties kopā ar Kitiju. Un Anna izfunktierēja, ka saimnieks varbūt nevar izvēlēties, kura no meitenēm – Kitija vai Žaklīna – viņam patīk labāk. ”Es palieku vēl šovakar, un viena no viņām brauc mājās,” prātoja Anna.

Pēteris kopā ar Kitiju devās apraudzīt murkšķus. ”Ar Kitiju sanāca mazāk laika pavadīt kopā, tādēļ būs grūti pateikt, kāda viņa īsti ir,” sacīja saimnieks.

Kitija atzina, ka Pēteris ir viņas tips, bet to, vai abiem kas sanāks, rādīs laiks.

Vakarā Pēteris paziņoja, ka Žaklīna un Anna paliek viņa saimniecībā, bet tieši Kitijai jādodas mājās. ”Es neesmu pārsteigta par izvēli. Tas bija gaidāms,” atzina Kitija.

Notikumiem iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālā TV3 un jebkurā laikā televīzijā Go3!

5 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

“Tāpēc jau dzīve neapstājas.” Valdis pēc Linitas atraidījuma degunu nenokar

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu