6 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Alfrids Lipovskis (55), kurš izrādījies pieprasītākais starp deviņiem šova braļušiem, nācis pie secinājuma, ka mūsdienu pusmūža sievietes ir pārāk nodzītas. ”Viņas pašas to ir izdarījušas,” akcentē Alfrids.

Šova Saimnieks meklē sievu pieprasītākais dalībnieks Alfrids Lipovskis, pateicoties dalībai šovā, saņēmis daudz vēstuļu arī portālā Draugiem.lv. Tiesa, viņam radies arī kāds savdabīgs novērojums. Kaut pats mitinās Ludzas novadā, vairums vēstuļu nācis no tālākiem Latvijas novadiem – no Alūksnes, Cēsīm, Valmieras, bet no Rēzeknes neviena nerakstot. ”Un paklausies, ko viņas runā! Vīriešu nav, viss, “kaput”! Paņem uzraksti! – Negribas,” novērojumos par pusmūža sieviešu dabu dalās Alfrids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka Alfrids Lipovskis iekļuva Saimniekšova finālā un ir starp pieciem saimniekiem, kuri turpinās iepazīšanos TV ekrānā. Viņa izredzētās visas ir blondīnes – Irēna Kretule (48) no Jelgavas, Iveta Dervina (48) no Bauskas, Irīna Ozola (46) no Ikšķiles, Velga Platace (47) no Ogres un Vineta Gulbe (55) no Rīgas.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • sieviete
  +9 +9 0

  sieviete

  Pats Alfrids arī neko labi vis neizskatās, saviem 55 gadiem varēja būt prišāks. Laikam nodzīts... pa svešu sievu gultām. Un, kāpēc neraksta sievietes no Ludzas? Tāpēc, ka labi pazīst Alfridu!!!
 • silva
  +7 +7 0

  silva

  NU vecīt, neesi jau nekāds frišais savos gados.....tas, ka Tev ir saimniecība....kad Tu vari tā sprāgāt...un kas vēl zina kāds Tu esi gultā?...., vai arī tur Tu neesi vēl vairāk nodzīts kā mēs piecdesmitgadnieces....ir ļauni, bet man gribētos , lai šos vārdus Tu saņemi atpakaļ, kā bumerangu.....tad varbūt Tu nolaidīsies uz zemesun runāsi saprātīgu valodu....
 • nesija
  +6 +6 0

  nesija

  Nicinošus vārdus sievietēm normāli vīrieši nesaka. Konkrētais nav no tiem, kas ciena un prec sievieti. Sevi necienošās mazohistes varēs pacīnīties :):):) Pats vainīgs, un pašas arī:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl