Saimniekšova populārākais saimnieks velta skarbus vārdus Latvijas vientuļajām sievietēm

6 komentāri
Saimniekšova populārākais saimnieks velta skarbus vārdus Latvijas vientuļajām sievietēm
TV3 publicitātes foto, Skaties.lv

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Alfrids Lipovskis (55), kurš izrādījies pieprasītākais starp deviņiem šova braļušiem, nācis pie secinājuma, ka mūsdienu pusmūža sievietes ir pārāk nodzītas. ”Viņas pašas to ir izdarījušas,” akcentē Alfrids.

Šova Saimnieks meklē sievu pieprasītākais dalībnieks Alfrids Lipovskis, pateicoties dalībai šovā, saņēmis daudz vēstuļu arī portālā Draugiem.lv. Tiesa, viņam radies arī kāds savdabīgs novērojums. Kaut pats mitinās Ludzas novadā, vairums vēstuļu nācis no tālākiem Latvijas novadiem – no Alūksnes, Cēsīm, Valmieras, bet no Rēzeknes neviena nerakstot. ”Un paklausies, ko viņas runā! Vīriešu nav, viss, “kaput”! Paņem uzraksti! – Negribas,” novērojumos par pusmūža sieviešu dabu dalās Alfrids.

Atgādinām, ka Alfrids Lipovskis iekļuva Saimniekšova finālā un ir starp pieciem saimniekiem, kuri turpinās iepazīšanos TV ekrānā. Viņa izredzētās visas ir blondīnes – Irēna Kretule (48) no Jelgavas, Iveta Dervina (48) no Bauskas, Irīna Ozola (46) no Ikšķiles, Velga Platace (47) no Ogres un Vineta Gulbe (55) no Rīgas.

Vairāk skaties video!

6 komentāri