Saimnieks meklē sievu saimnieka Arvilu uz šova filmēšanu pavada draudzene

0 Komentāru
Saimnieks meklē sievu saimnieka Arvilu uz šova filmēšanu pavada draudzene
TV3 publicitātes foto

Viens no šova Saimnieks meklē sievu brašuļiem – Arvils Ozols – uz fotosesiju kinopilsētiņā Cinevilla, kur notika arī finālistu pirmā tikšanās ar iecerētajām, bija ieradies kopā ar draudzeni.

Kā novēroja Skaties.lv, Arvils un viņa draudzene Cinevillā bija ieradušies jau dienu iepriekš un nakšņoja Cinevillas viesnīcā vienā numuriņā, tādēļ loģiski radās jautājums: Vai Arvils jau paspējis iepazīties ar kādu no meitenēm, kas viņam bija rakstījušas vēstules?

Arvila draudzene, kura vārds esot Evita, Skaties.lv atklāja, ka ar Arvilu pazīstama jau sen un uz fotosesiju saimnieks viņu paņēmis līdzi, lai būtu kāda, kas patur rociņu. ”Draudzējamies jau kopš skolas gadiem, viņš gan ir par mani vecāks. Esam, draugi, protams, ne tādi,” stāsta Arvila pavadone, piebilstot, ”Arvils paņēma mani līdzi kā personīgo fotogrāfu.”

Tā kā tobrīd jau bija zināms, ka Arvils šova finālā nav iekļuvis, šova noteikumus viņš nav pārkāpis. Tomēr uzdrīkstēšanās raisījusi izbrīnu šova veidotājos: ”Lai saimniekiem nebūtu ļoti agri jāceļas un viņi fotosesijā izskatītos labi, mēs viņiem nodrošinājām viesnīcu Cinevillā dienu pirms fotosesijas. Bet, protams, ka mēs nenodrošinājām viesnīcu viņu draudzenēm… Arvils nevienu nebrīdinot, viesnīcā ieradās ar draudzeni un visus nostādīju fakta priekšā, ka arī meitene šeit gulēs… Tas nebija korekti ne pret mums, ne pret pārējiem diviem saimniekiem, kuriem bija istabiņa jādala ne vien ar Arvilu, bet arī ar viņa draudzeni!”

Ar saimniekiem un šova finālā startējušajām sievām iepazīsties galerijā!

0 Komentāru