10 komentāri

Šovakar pavisam oficiāli bija pati pēdējā kanāla TV3 šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas sērija, kurā tā vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemojās pie saimniekiem, lai noskaidrotu, kā tad viņiem ar viņu izvēlētajām līgaviņām klājies pēc ceļojuma. Lai gan Baibai viņš neatzinās, portāls Skaties.lv no uzticamiem avotiem saņēmis informāciju, ka vidzemniekam Jānim ar izvēlēto Antru viss ir beidzies un viņam jau veidojas jaunas attiecības. Turklāt ar nevienu citu kā Daigu, kuru šova laikā gan viņš neatzina par labu esam.

Šova gaitā izceļas

Šova Saimnieks meklē sievu viena no dāmām, kas izcēlās visvairāk, bija tieši Daiga, kurai kādas zaļumballes laikā sanāca parādīt sevi ne tajā labākajā gaismā – Šmits lielu daļu uzmanības veltīja Antrai, un greizsirdības dēļ dumpiniece “pielakusies” un nokritusi. Šā vakara sērijā Jānis gan skaidro, ka tā var gadīties ikvienam, jo vietā, kur noticis pasākums, esot bijusi slidena zāle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī brīdī, kad saimnieks Jānis teica savu galavārdu un izvēlējās Antru, meitene ar to nebija mierā un pameta viņa sētu, pat tā īsti neatvadījusies.

FOTO un VIDEO: Daigas “drāma”

Likās tik saskanīgs pāris, bet…

Saimniekiem pēc tam, kad viņi izvēlējās savas līgaviņas, bija jādodas ceļojumā, un Šmits ar Antru par savu galamērķi bija izvēlējušies Amsterdamu. Viss noritēja gludi, un izskatījās, ka pāris ir patiesi iemīlējušies. Arī pēc atvadīšanās Rīgas lidostā šķita, ka viss būs labi, jo pāris kameras skatu pameta, sadevušies rokās.

FOTO: “bučmūlītis” Jānis Šmits

Baibai neatzīstas, taču uz Valmieru plāno pārcelties ar Daigu

Sarunas gaitā Jānis atzīst, ka viņam nav plāna savu turpmāko dzīvi pavadīt Burtnieku novada Matīšu pagastā, kur dzīvojis visu savu dzīvi, bet gan pārcelties uz Valmieru. Kā sarunas gaitā atklājās, Šmitam ar Antru tomēr nav izdevies saglabāt to dzirksti, kas viņiem bijusi pirms tam, taču, kā portālam Skaties.lv ziņo uzticami avoti, uz Valmieru viņš nepārcelsies viens, bet gan ne ar vienu citu kā Daigu.

VIDEO: ciemos pie Jāņa Šmita pēc šova

Pats viņš gan izvairīgi komentē šo jautājumu: “Es nevaru ne apstiprināt, ne noliegt šīs runas,” viltīgi noteic vidzemnieks.

FOTO

TOP komentāri

 • jā
  +6 +6 0

  Forši - meitēns tiešām izskatīgs un foršs..
  tā gan ir - piekrītu komentāriem - internetā visi uzpūš ziloni!!
  Daiga un Jāni - neņemiet pa pilnu šos redaktorus.. Ticu,ka tas tiek pasniegts drošivien savādāk kā varbūt ir..
  p.s.Komentētājus vispār neņemiet pa pilnu,ja šo lasāt - viņiem ir garlaicīga dzīve, piekāst viņus
 • duda
  +4 +4 0

  duda

  šis puisis nomainīs daigu pret citu tik pat ātri kā iepriešējo.ha ha ha..
 • patika
  +3 +3 0

  patika

  Prieks par viņiem abiem. Ļoti skaisti abi kopā izskatās. Jau no paša sākuma varēja redzēt, ka piestāv viņi viens otram. Lai veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl