”Saimnieks meklē sievu” vīri izvērtē dāmu augumus pirtī un burbuļvannā

49 komentāri
”Saimnieks meklē sievu” vīri izvērtē dāmu augumus pirtī un burbuļvannā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Pirmdienas šoruden ir lieliskas dienas, jo vakaros TV3 priecē ”Saimnieks meklē sievu” jaunākā sērija. Par pagājušās nedēļas zvaigzni kļuva Vitālijs no Jaunpagasta, bet šajā sērijā šovs ciemojas pie Balvu Gunāra, Līvānu Oskara un Ilmāra no Alojas. Vīri, sagaidot savas dāmas, parūpējušies par aizraujošām atrakcijām – sarīkotas ballītes, iekurtas pirtiņas un tiek klāti svētku galdi.

Dāmas savā sētā sagaida Gunārs. Pirmā ieradusies Anna, no kuras kārumnieks uzreiz steidz pieprasīt buču un steidz izrādīt glauno saimniecību.

Oskars meitenes sagaida pie bagātīgi klātiem galdiem jauniešu centrā, kur pats aktīvi rosās. Lai visi nebūtu tik satraukušies, tiek baudīts riekstu liķieris no Polijas.

Ilmārs savu kompāniju ved izbraucienā ar plostu. Meitenes demonstrē savas prasmes gatavošanā, bet saimnieks paziņo, ka rīt būs jādodas uz sporta zāli ”nodzīt grēkus”.

Kā paziņo saimnieks, viņš ir kalsnāku formu piekritējs. ”Kam patīk ar apaļumiem, tam patīk. Es gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,” savus skaistuma standartus atklāj Ilmārs.

Vairāk par Ilmāra skaistuma standartiem lasi TE!

Inga pie Gunāra ierodas grezni saposusies, un Gunārs jau priecājas, kā pirtiņā varēs apčamdīt visas skaistās dāmas. Saimnieks steidz informēt, ka cer – izredzētā viņam sarūpēs atvases, kas gan līgavām nešķiet īpaši kārdinoša opcija.

Gunārs dāmām sarūpē melno pirti, bet Oskars meitenes ved uz Preiļiem, uz leļļu muzeju, kur meitenēm tiek piedāvāta lieliska izklaide – pašām pārģērbties par princesēm. Pēc tam kompānija dodas uz Rušonas muižu, kur visus sagaida kāzu vārti un jautri pārbaudījumi.

Ilmārs savas skaistules vakarā aizved uz vietējo krodziņu, kur paredzētas dejas un iešana pirtī. Laura izlēmusi labāk izgulēties, ne ballēties, tāpēc burbuļvannu un baseinus Ilmārs bauda ar vien divām līgavām.

Gunārs līgavas ved uz melno pirti, kur iet vaļā īsta jautrība – Gunārs no melnās pirts ārā iznāk pavisam melns!

Pēc pirtošanās izrādās, ka saimniecībā ir kāda problēma – visām nav, kur gulēt.

Ineta ērti iekārtojas pagraba guļvietā, bet Anna un Inga apmetas viesu namiņā, uz kurieni nakts melnumā gulēt lavīties izdomā arī pats saimnieks.

Dāmas gan nesamulst – Gunārs tiek aicināts pa vidu.

Oskars un Zane bauda romantisku randiņu, bet Alojas pusē Ilmārs un Beāte negaidīti pamet ballīti, lai dotos mājās divatā. Kā pēc tam atklāj Ilmārs, Beāte labi bučojusies – ”mēli nebāž pa dziļu vai pa seklu”.