”Saimnieks meklē sievu” vīri izbalso līgaviņas; Ilmāra sētā negaidīts pavērsiens

32 komentāri

7. oktobra sērijā šovs ”Saimnieks meklē sievu” ciemojas Oskara, Ilmāra un Gunāra sētā. Šiem vīriem jāizbalso katram pa vienai dāmai, bet līdz tam priekšā randiņi un dažādi piedzīvojumi.

Ilmārs pēc pirmās dienas ballītes un izēšanās īsteno savus draudus un ved meitenes pasvīst Alojas sporta zālē.

Ilmārs pats darbojas kā treneris un ir uzrīkojis dāmām nelielas sacensības – jāveic pietupieni. Izrādās, ka visas ir varen talantīgas sportistes, un Ilmāram atliek vien apbrīnot labi trenētos dupšus.

Pie Gunāra gan nav nekādas steigas – Gunārs laiski vāļājas pa gultiņu, un Anna dodas viņu modināt. Pie brokastu galda tiek paziņots, ka Ineta tiek aicināta uz randiņu – uz lidmašīnu. Abām pārējām jāpaliek tīrīt zosi.

Atklājas, ka viens no Gunāra hobijiem ir lidmašīnu būvēšana draugu kompānijā. Tiesa, Ineta nav pārliecināta, ka Gunārs pats piedalās procesā, pēc viņas domām, saimnieks ”fleitē”.

Oskars meitenes modina ar gardām brokastīm, kuru laikā paziņo, ka dāmas brauks uz Oskara vecāku saimniecību, kur divām nāksies pastrādāt, bet Laura tiek vesta randiņā.

Mājās palicējām dots interesants uzdevums – pagatavot vakariņas diviem, izmantojot tikai dārzā pieejamos labumus un to, kas veikalā nopērkams 5 eiro robežās.

Saimnieks ar Lauru tikmēr dodas izvēlēties dīvānu jauniešu centram.

Ilmārs pēc treniņa dāmas aizved uz savu saimniecību. Divas līgaviņas tiek atstātas ”ganīt govis”, kamēr Lauru ved izbraucienā ar moci un pusdienās. Abiem pie pusdienu galda izdodas jauki un atklāti izrunāties.

Amizanti kadri: Ilmārs liek līgaviņas pie govju ganīšanas

Gunārs Inetu ved pārbaudīt ūdens atrakcijās. Lai gan dāma ir sabijusies, viņa bailes pārvar, ko saimnieks novērtē un abi dodas baudīt dzērienus.

Randiņā Gunārs nāk klajā ar savdabīgām atklāsmēm par seksu. Lasi TE!

Pie Oskara saimnieka mammas vadībā notiek ravēšanas darbi un tiek gatavotas vakariņas. Meitenes pagatavojušas ceptus kartupeļus ar desām un salātiem, kā arī auksto zupu.

Pie Gunāra tiek pildītas zosis, un uz nākamo randiņu tiek Inga. Pēc tam Gunāru gaida izbalsošana. Mājās tiek sūtīta Ineta, un atvadas notiek ar asarām.

Oskars mājās sūta Zani, abi atvadās kā draugi.

Bet vissmagāk dāmu izbalsot Ilmāram. Viņš negaidīti paziņo, ka mājās sūta Eviju, lai gan iepriekš meitene bija starp viņa favorītēm.