Saimnieks meklē sievu “vecākais pāris” izrādījies pārliecinošākais

4 komentāri
Saimnieks meklē sievu “vecākais pāris” izrādījies pārliecinošākais
Publicitātes foto, ekrānuzņēmums

Ceļojums uz Gruziju šova Saimnieks meklē sievu vecākā pāra – Alfrida Lipovska (56) un Velgas Plataces (47) – starpā nostiprinājis pārliecību par attiecību turpinājumu. ”Ir patīkami, šobrīd vienkārši baudu,” ceļojumu un Alfrida klātbūtni komentē Velga.

Velgas un Alfrida ceļojums uz Gruziju sākās ar saimnieka dzimšanas dienu. Tieši 18. septembrī Alfridam apritēja 56 gadi. Pāris ceļojumā sākumā metas Tbilisi apskatē un par attiecību veidošanu neiespringst. Kā ceļabiedri abi saprotas lieliski. Velgai iespaids par Alfridu pagaidām nav mainījies – aizvien tas pats jautrais Alfrids.

Alfrids atzīst, ka ceļojumu bauda kā atvaļinājumu, neiespringst uz nopietnās tēmām. Arī Velga bauda vasaras piedzīvojumu un Alfrida uzmanību. ”Par nopietnām attiecībām šobrīd laikam ir pāragri spriest. Arī no paša Alfrida grūti kaut ko šobrīd saprast,” ceļojuma sākumā stāsta Velga. Abi nolēmuši viens otru iepazīt pamazām. ”Iesim tālāk izziņas ceļā, iepazīšanās ceļā, turpinājums būs,” pārliecināts Alfrids.

FOTO: Velga un Alfrids ceļojumā Gruzijā

Ceļojuma laikā pāris vairākkārt bauda ūdens priekus – apmeklē sēravotu un bauda rīta peldi viesnīcas baseinā. ”Jā, viņā bērns vēl dzīvo,” par ālēšanos divvientulībā baseinā priecājas Alfrids.

”Attiecības veidojam pamazām, lēnām, bez steigas. Es domāju, ka tā arī ir labi. Vai mēs varētu būs saskanīgs pāris, mums abiem droši vien pie tā vēl daudz ir jāstrādā, jo šis vecums ir tāds, kad mums katram ir izveidojies kāds priekšstats par dzīvi, par attiecībām. Ir jāmācās pielāgoties, pieņemt. Tas nav vienkārši. Sajūtu līmenī, iespējams, varētu kaut kas sanākt,” gatavību turpināt veidot attiecības ar Alfridu ceļojuma gaitā atklāj Velga.

FOTO: Velga un Alfrids šovā Saimnieks meklē sievu

”Man gribas par viņu rūpēties, un viņai tas patīk. Man liekas, mums labi sanāk. Vismaz šodien man gribas ar viņu turpināt tikties un būt kopā,” saka Alfrids. ”Velga ļoti labi izprot, ka tā mums ir dota dāvana. Un tā ir jāizbauda. Es arī to saprotu. Tagad meklēt kašķi, lai sabojātu ar otru attiecības, būtu lielākā muļķība. Tāpēc attiecības mums tik labi, tik smuki norit, ka mēs nemeklējam kašķi. Pēc tam skatīsimies. Mums nav rīt jādod atbilde iesim uz “zagsu” vai neiesim,” gatavību turpināt iepazīšanos ar Velgu nu jau bez TV lieciniekiem.

VIDEO: Velga un Alfrids atzīstas gatavībā turpināt attiecības

4 komentāri