16 komentāri

”Saimnieks meklē sievu” visai droši var dēvēt par vienu no tiem pašmāju šoviem, kurš radījis vislielāko skaitu patiešām laimīgu ģimeņu. Tostarp ir arī Jānis Šmits un Daiga Eglīte. Ilgu laiku slēpuši attiecību turpinājumu pēc TV spēles, abi beidzot padalījušies ar skaistu foto, kas parāda, ka arī pēc spēles pāris dzīvo mīlestībā.

Tas, kā pēc dalības aizraujošajā spēlē risinās Burtnieku novadā dzīvojošā zemeņu audzētāja Jāņa Šmita dzīve, šova trešās sezonas faniem ilgu laiku bija noslēpums.

Pēdējā šova sērijā saimnieks paziņoja, ka pēc ceļojuma ir izšķīries ar paša izvēlēto Antru Gailumu, reizē paziņojot to, ka turpmāk par privāto dzīvi publiski nerunās.

Lasi arī, kā pēc šova dzīvo ”dabas bērnu” pāris! Intervija šeit.

Tomēr īstu laimi nenoslēpsi. Pagājušā gada rudenī Daiga atklāja Skaties.lv, ka abi ar Jāni izveidojuši ģimeni, kurā pasaulē nākusi arī meitiņa Paula.

Foto: Jānis šovā Saimnieks meklē sievu

Mazā ģimenīte nu mitinoties kopā savā dzīvoklītī – līdz ar savas ģimenes izveidošanu Šmits ar mīļoto pārcēlies arī uz savu mitekli.

Tomēr vizuālus apstiprinājumus savai mīlai pāris turēja noslēpumā. ”Saimnieks meklē sievu” fani ilgi gaidīja no skaistā pāra kādu ģimenisku kopbildi, un beidzot tā sagaidīta. Jānis savā ”Facebook” profilā padalījies ar foto, kurā redzams, mīļi apķēris šovā iepazīto un iemīlēto Daigu.

Fani jau apbēruši attēlu ar ”patīk” sirsniņām, un romantiskā bilde ir kārtējais apstiprinājums tam, ka šovā iespējams atrast īstu mīlestību.

Privātais arhīvs

Video

TOP komentāri

 • Saule
  +5 +5 0

  Saule

  Trešo bērnu gaida??? Nu gan tie dod vaļā ,laikam kupla ģimenē būs!
 • zirnis
  +4 +4 0

  zirnis

  Kāpēc vairs neraksta par šova spīdekli Magoni ??? Kas par nekārtībām jums tur notiek ?
 • Magda
  +6 +4 -2

  Magda

  Prieks, gribētos lai ieliek bildi ar abiem bērniņiem Paulu un Egīlu. Jauni un forši cilvēki. Daiga gaida jau trešo berniņu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl