”Saimnieks meklē sievu” skaistākā pāra ģimenē gaidāms otrs bērniņš

”Saimnieks meklē sievu” skaistākā pāra ģimenē gaidāms otrs bērniņš
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr Latvijas brīvās sirdis trīc iepazīšanās spēles ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas gaidās, Skaties.lv sasnieguši fantastiski jaunumi no šova pirmās sezonas. Par otrā bērniņa vecākiem kuru katru brīdi kļūs skaistais dabas bērnu pāris Gunita un Kaspars Vaikuļi.

Gunitas un Kaspara liktenīgā tikšanās notika ”Saimnieks meklē sievu” pirmajā sezonā. Pēc šova abi apprecējās un audzina dēliņu Niko, kuram rudenī būs četri gadi, kā arī turpina iedvesmot Latvijas TV skatītājus ar savu skaisto mīlasstāstu, kas apliecina – atrast mīlu šovā ir iespējams, un dabai draudzīgo dzīvesveidu.

Kā Skaties.lv atklāj Gunita, ģimenei kuru katru mirkli piepulcēsies ceturtais – Niko būs brālītis vai māsiņa!

”Dēliņu tieši aizvedām uz Jūrmalu pie omes, lai būtu gatavi sagaidīt mazo – kuru katru dienu jābūt klāt,” stāsta topošā mamma.

Gaidību laiks viņai pagājis mierīgi un skaisti. Gunita turpinājusi piekopt dabai draudzīgo dzīvesveidu, dzērusi tējas, uzturējusies svaigā gaisā. Vienīgi jūnija izskaņas tveicē ar punci bijis mazliet grūtāk, taču visādi citādi topošā mamma jūtas lieliski un kopā ar Kasparu gatava sagaidīt otro atvasīti!

Par potenciālajiem vārdiņiem abi gan vēl nav domājuši – to redzēs, kad mazais piedzims. ”Pieredze rāda, ka iepriekš izdomātais vārdiņš ne vienmēr ir īstais,” smaida Gunita.

Skaties.lv sveic Vaikuļu pāri ar lieliskajiem jaunumiem un novēl skaistu un vieglu atvasītes sagaidīšanu!