“Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas iekārojamākā ”līgaviņa” pošas atgriezties TV ekrānos

5 komentāri
“Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas iekārojamākā ”līgaviņa” pošas atgriezties TV ekrānos
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Tukumniece Mairita Konstante-Kunstapele, kuru TV skatītāji iepazina šova ”Saimnieks meklē sievu” otrajā sezonā, nolēmusi atgriezties zilajos ekrānos. Simpātiskā blondīne šoruden gatava startēt šovā ”Vakariņas četratā”.

Mairita Konstante-Kunstapele pirms pieciem gadiem spēles ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros piedalījās cīņā par Dagņa Darģa sirdi. Toreiz saimnieks izvēlējās citu, bet Mairita attiecību šova dēļ izpelnījās nedalītu vīriešu uzmanību.

Tas nepalika bez sekām – jau divarpus gadus Mairita laimīgi bauda aizņemtas sievietes statusu.

”Mums nav stabilas kopdzīves, precējusies neesmu, bet joprojām esmu attiecībās. Jūtos labi, apmierināta un lutināta,” sarunā ar Skaties.lv atklāj TV ekrānā iepazītā sieviete.

Mairita aizvien mitinās un strādā Tukumā, bet, tā kā attiecības izveidojušās ar rīdzinieku, tad regulāri nākas doties uz Rīgu. ”Tagad dzīvoju divām mājās,” smaida Mairita.

Dalību saimnieku šovā Mairita vērtē kā lielisku pieredzi.

”Feins ir viss, kas izdaiļo, bagātina mūsu dzīvi. Tas atkal bija lodziņš, pa kuru es varēju ieskatīties citā pasaulē. Kaut vai filmēšanas procesā. Es tagad daudz ko zinu par norisēm filmēšanas aizkulisēs. Man ļoti patika arī radošās komandas cilvēki,” priecīgi stāsta Mairita.

Šoruden Mairita nolēma pieteikties šova ”Vakariņas četratā” skatītāju konkursam, kura uzvarētājs tiks pie iespējas vakariņot kopā un savām mājās uzņemt Latvijas slavenības – mūziķi Reiku, aktrisi Leldi Dreimani un pasaules motokrosa čempionu Paulu Jonasu. Šova atlases dalībnieku vidū bija arī skaistā tukumniece.

Mairita neslēpj, ka mēģināta pierunāt iesaistīties citos televīzijas projektos, bet no iespējas atkal uzmirdzēt TV ekrānā atteikusies, jo vairs nealkst cilvēku uzmanību, viņas dzīvē viss ir sakārtojies, iestājies patīkams miers. Savukārt vilinājumam piedalīties vakariņu šovā viņa nav spējusi pretoties.

”Man ļoti saistošs šķiet ”Vakariņas četratā” formāts. Manuprāt, tur netiek ”mazgāta veļa”. Šovs ir ļoti pozitīvs, pašam liek pacensties. Ikdienā jau nesanāk tik bieži uzņemt viesus, uzklāt skaistu galdu, iepazīties ar dažādiem interesantiem cilvēkiem,” norāda Mairita.

Viņai ”Vakariņas četratā” būtu iespēja arī iziet ārpus no ikdienas rutīnas, iepazīt citu dalībnieku veikumu pavārmākslā, kā arī ar ko jaunu pārsteigt citus.