‘’Saimnieks meklē sievu’’ noslēdzas ar bildinājumu kameru priekšā

21 komentārs

Ļoti veiksmīgi noslēgusies iepazīšanās spēles ”Saimnieks meklē sievu” sezona. Noslēdzošajā epizodē Baiba Sipeniece-Gavare viesojās pie pāriem, lai noskaidrotu – kurš paliks kopā? Teju katrs šovā ir ko noskatījis, un viens no pāriem jau saderinājies!

Pirmais tiek apciemots Jānis, kurš par ceļojuma biedreni izvēlējās Līnu. Tomēr Jānis Baibu sagaida bez meitenes pie sāniem.

Saimnieks neslēpj, ka spēles sākumā bijis cerību pilns, taču diemžēl šovā nav izdevies atrast meklēto.

Trīs saimnieki vēl brīvi! Kā klājas pieciem vīriem, kuri neiekļuva ”Saimnieks meklē sievu” populārāko pieciniekā

‘’Pēc brauciena ar Līnu satikušies neesam, esam sarakstījušies, sazvanījušies,’’ to, ka mīla nav izveidojusies, apstiprina Jānis. Neesot bijusi ‘’tā sajūta’’. Arī Līna apliecina, ka Jānis neesot viņas cilvēks.

Kā paziņo saimnieks, viņš kļūdījies izvēles sākumā.

‘’Man šķiet, ka es jau Dikļos neizdarīju to, ko ar tagadējo prātu man būtu jāizdara,’’ neslēpj saimnieks.

Viņš nožēlo, ka ‘’aiz borta’’ atstājis Baibu.

‘’Meitene bija ļoti forša. Pieļāvu kļūdu, ka viņu izraidīju ārā,’’ tā Jānis.

Kā Jānis, tā Līna apstiprina, ka ir atvērti citām attiecībām.

Kā nākamais tiek apciemots Ilmārs, un par viņu ir skaidrs – šovs mainījis dzīvi! Ilmārs ir izlēmis bildināt Beāti, ko iepazina šovā.

Kā saimnieks izvēlējās saderināšanās gredzenu, skaties TE!

Ilmārs izlēmis bildināt skaisto Beāti ‘’Skyline’’ bārā, kur paveras skats uz visu Rīgu. Abi nobauda gardas vakariņas, pēc kurām tiek pasniegts saldais ēdiens.

‘’Tev diēta. Iztiksi bez saldā,’’ paziņo Ilmārs, un Beātes priekšā saldā ēdiena vietā uz šķīvīša tiek pasniegta kastīte ar gredzentiņu.

Kā neslēpj Ilmārs, viņš ko tādu darot pirmo reizi. Puisis metas Beātes priekšā uz ceļa.

NOSKATIES BILDINĀJUMA VIDEO!

‘’Mincīt, būsi mana ļubov? Precēsi mani?’’ Beāti bildina Ilmārs. Meitene, protams, piekrīt. Abi ļaujas kaislīgiem skūpstiem.

Saimnieks atklāj, ka par turpmākajām gaitām informēs ‘’Facebook’’, taču pagaidām kāzu datumu izpaust nevēlas. Tuvākajos plānos ietilpst uzbūvēt māju, lai Beāte no Kuldīgas varētu pārvākties pie viņa uz Aloju.

Iedodoties pie Gunāra, Sipenieci sagaida nelāga aina – saimnieka sētas vārti aizslēgti, un pie īpašuma zīme ‘’Pārdod’’. Sipenieces sazvanīts, saimnieks paziņo, ka atrodas Balvu skolā.

Atklājas, ka saimnieks atgriezies skolā, lai nopietni apgūtu angļu valodu.

Gunārs Sipeniecei paziņo, ka ieplānojis braukt uz citu kontinentu, piemēram, Kanādu vai Brazīliju. Ar šovā izvēlēto Annu viņam notiekot ‘’diplomātiskās pārrunas’’. Anna vēl neesot gatava pārdot māju un traukties saimniekam līdzi uz Brazīliju.

Uz Baibas jautājumu, vai Anna ir viņa sapņu sieviete, Gunārs atbild smejoties: ‘’Reizēm ir, reizēm nav.’’

Oskars Sipenieci sagaida jauniešu centrā, kuru pa vasaru labiekārtojis. Viņš atklāj, ka pagaidām ar Dārtu dzīvo katrs savā pilsētā. ‘’Laiks rādīs, nevar lēkt kā circenis uzreiz uz pannas. Nosaukums ‘’Saimnieks meklē sievu’’, nevis brūti vai draudzeni uzliek lielus pienākumus,’’ neslēpj Oskars.

Viņš ar Dārtu šobrīd izbaudot viens otra kompāniju un nesteidzinot notikumus.

Nākamajā dienā Dārta ierodas pie Oskara un apliecina, – attiecības starp abiem turpinās.

Tiek sazvanīts arī slavenais Vitālijs.

Saimnieks atklāj, ka ejot ‘’normāli’’ – viņš strādājot. Dzīve pēc šova esot ‘’it kā normāla’’. Viņa privāto dzīvi filmēšanās nav sašķobījusi – saimnieks joprojām ir kopā ar Lauru, kuras priekšā vasarā izmēģināja atrast citu brūtīti, galu galā, tomēr nosliecoties par labu tai pašai Laurai.

Abu attiecības pēc saimnieku šova kaislībām nomierinājušās.

‘’Viss pagaidām ir kārtībā,’’ neslēpj Vitālijs. ‘’Mēs dzīvojam ar Lauras.’’

Kārumnieks apliecina, ka uz ‘’Saimnieks meklē sievu’’ komandu ļaunu prātu neturot.

Šova izskaņā Sipeniece satiek Gunāra Annu, lai noskaidrotu, kas īsti notiek abu starpā. Anna paziņo, ka Maltā ar Gunāru atpūsties bijis jauki, un, ja Gunārs vestu ekskursijā uz Brazīliju, viņa piekristu, taču dzīvot pārcelties – par ātru.

‘’Viss ir normāli, viņam tikai viena vājība. Neteikšu, kāda. Piedāvāju viņam atmest šo vājību,’’ skaidro Anna, bet Sipeniece lietas uzreiz sauc īstajos vārdos – atkarība no alkohola.

Anna nosmejas, ka tik skaļi runāt jau nu nevajagot, taču nenoliedz – šāda problēma eksistē.

Kā skaidro Anna, viņai neesot iebildumu, ja kungs reizēm ‘’ieķerot’’, bet ar uzsvaru uz vārdu ‘’reizēm’’. ‘’Ja ‘’ieķer’’ ikdienišķi, tas man nav pieņemams,’’ tā Anna.

Visādi citādi Gunārs viņai patīkot. Ja saimniekam izdosies atbrīvoties no netikuma, starp abiem var kas izveidoties.