”Saimnieks meklē sievu” Neldija un Andris atjaunojuši attiecības un domā par helikoptera iegādi

21 komentārs

Šova ”Saimnieks meklē sievu” daudzsološais pāris Andris Leimants un Neldija Kronberga pēc skaistā ceļojuma rudenī it kā pašķīrās, bet nu abi atjaunojuši siltu kontaktu. Kā Skaties.lv smaidot atklāj Neldija, abi atsākuši regulāri sazināties un spriež, ka jāpērk helikopters, lai ērti viens pie otra ciemotos.

”Tagad regulāri sazvanāmies un esam izlēmuši, ka jābūvē vai jāpērk helikopteri. Mums vajag kādu braucamo – esam pārāk tālu viens no otra. Man pie viņa tās ogas patika, savukārt viņš varētu braukt ciemos, un es viņu varētu ar saviem gatavotajiem gardumiem uzcienāt.

Nezinām, kā darīt. Vai naudu krāt vai kaut kur aizņemties,” jokojas Neldija.

It kā abi dzīvo salīdzinoši tuvu. Andris – Grobiņā, bet Neldija Vecaucē. Taču nekādas autobusu satiksmes starp abu dzīvesvietām nav, tāpēc tikšanos saorganizēt nav viegli.

Vai jau redzēji, ko Neldija nopirka par 100 eiro? Lasi TE!

Vai abi neapsver iespēju veidot vienu kopīgu saimniecību? Kā spriež Neldija, kopdzīve nesanāktu, jo abi ir ļoti spītīga rakstura.

”Nē, nē. Viņam interesē tās vīriešu lietas, mašīnas, tas, kas nav dzīvs. Bet man savukārt patīk viss dzīvais.

Un mēs abi esam pēc horoskopa Mežāži. Katram sava taisnība, un tā būs vienmēr,” skaidro Neldija.

Viņa smejas, ka starp abiem allaž ir un būs kādas saķeršanās, jo kā Andris, tā Neldija raduši turēties pie savas taisnības. Neldija saimnieku velk uz zoba, draudot ar pavārnīcu sadot, ja neuzvedīsies kā pieklājas.

Andris turpina strādāt pie muzeja izveides, un Neldija domā, ka līdzko tas būs gatavs, sāksies dāmu uzlidojumi.

Neldija

Neldija

”Tur uz muzeju jau saradīsies no malu malām meitenes. Tāpēc gribu sapirkt pavārnīcas. Visā ”Spicē” nav tik daudz pavārnīcu, lai viņu ieštaukātu,” smej saimnieku šova zvaigzne.

Viņai neiet pie sirds arī tas, ka pie saimnieka nav ne cepeškrāsns, ne putotāja – Neldija nav radusi pie tādiem apstākļiem, jo gribētu uzcept maizi, kūkas.

Taču ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne tic, ka dzīvē nekas nenotiek tāpat vien – tikšanās ar Andri bija zvaigznēs ierakstīta.

”Tas bija liktenis. Ne jau no zila gaisa tas viss notika. Tā bija lemts,” tā Neldija. Nu tikai esot jātiek pie helikoptera.

”Tā mēs sarunājām, lai viens pie otra varētu tikt. Gribu pie viņa aizbraukt, kad būs ogas. Pārvarētu visas bailes, man galvenais ir tās ogas.

Un vēl viņam tur ir virši, bet viņš tos mīda kājām. Nemaz nesaprot no skaistuma,” tā Neldija. Un šajā sakarā viņai jau ir kāda ideja.

”Ziniet, kādas ir ideālās vakariņas ar vīrieti? Aizvest viņu uz mežu, paēdināt ar ogām un samīļot starp viršiem. Ideālas vakariņas! Visskaistākais,” smaida Neldija.