27 komentāri
Saimnieks meklē sievu ”līgaviņa” pēkšņi saderinājusies
Publicitātes foto

Mēnesi pēc tam, kad par sabiedrībā apspriestāko ķīviņu kļuva šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Gundas Jandavas (20) un Ģirta Brumsona (34) šķiršanās, negaidīts, bet patīkams pavērsiens noticis simpātiskās šova dalībnieces dzīvē – Gunda ir saderinājusies. Kā viņa atklāj portālam Skaties.lv, tas noticis, pateicoties dalībai šovā.

Kā atceramies, Saimnieks meklē sievu dalībnieku Gundas un Ģirta šķiršanās radīja pamatīgu viļņošanos tautā – nedēļu šova fani un līdzjutēji sekoja līdzi abu savstarpējiem publiskajiem apvainojumiem. Šķita, ka Latvijas šovbiznesā nekas cits vairs nenotiek. Šovam noslēdzoties, Ģirts atklāja, ka veido attiecības ar kādu noslēpumainu būtni no Latgales, bet Gunda, kura neslēpa, ka viņas privātajā dzīvē ir sākusies pamatīga vētra, cītīgi turpināja studijas Rīgas Stradiņa universitātē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es šobrīd izbaudu savu dzīvi, man viss ir kārtībā. Man viss dzīvē notiek, viss ir labi, arī pateicoties šovam,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Gunda, kura ir pirmā no šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas dalībniecēm, kas ir paziņojusi par saderināšanos.

Beidzot dalību šovā, meitene saņēma pārmetumus gan no Ģirta, gan no viņa virtuālajiem aizstāvjiem, ka šovā pieteikusies, lai kaldinātu savu popularitāti, nevis domātu par ģimenes veidošanu. Nu viss izrādījies citādāk.

”Man nevienu brīdi galīgi kategoriskas domas par precībām nav bijušas. Viss ir atkarīgs no cilvēka, ko esmu satikusi tagad un ar kuru es biju šova laikā. Dzīvē visādi notiek. Ja tu satiec cilvēku un tev liekas, ka ir, tad dzīve var ļoti krasi mainīties. Turklāt es netaisos precēties jau rīt. Vispār šobrīd par to nedomāju, tāpēc ka primārākas lietas man šobrīd ir citas, piemēram, skola. Precības man ir trešajā, ceturtajā plānā,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Gunda. ”Saderināšanās ir tikai formalitāte,” akcentē jaunā sieviete. Patlaban viņa kāzām nesteidzas. ”Kad būšu pabeigusi skolu, kad sākšu strādāt, tad arī noteikti vairāk par to tiks domāts un plānots,” paskaidro šova Saimnieks meklē sievu viena no apspriestākajām dalībniecēm.

Sava līgavaiņa vārdu Gunda vēlas paturēt noslēpumā, bet atklāj, ka puisis ir hokeja spēlētājs. ”Bet viņš nav slavens hokejists,” mīļoto lakoniski raksturo Gunda. Zināms, ka pirmo soli spēris puisis un Gundu uzrunājis, pateicoties viņas dalībai šovā.

Foto: Gunda Jandava šovā Saimnieks meklē sievu

TOP komentāri

 • Linda Mazikowa
  +31 +31 0

  Linda Mazikowa

  Tā nu gan svilpaste-ātri viņai tas viss!
  Neticu,ka šovu neizmantoja savtīgiem nolūkiem!
 • janka
 • maziņā
  +14 +14 0

  maziņā

  Kāds labums no skaistuma ja prāta nav?
  Tas nav diez ko smuki piedalīties šovā lai būtu populārs? Jo popularitāti var iegūt arī godīgā ceļā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl