”Saimnieks meklē sievu” jau pirmais pāris! Jaunās sezonas dalībnieks Edgars uzsācis attiecības ar ”Lauku sētas” Sanitu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

53 komentāri
”Saimnieks meklē sievu” jau pirmais pāris! Jaunās sezonas dalībnieks Edgars uzsācis attiecības ar ”Lauku sētas” Sanitu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas populārāko vīru piecinieks TV3 ekrānos vēl tikai sāk lūkot līgavas, aizkulisēs jau izveidojies pāris! Edgars, kurš gan neiekļuva populārāko pieciniekā, atbildējis uz kādu no dāmu vēstulītēm, ko viņam atveda Baiba Sipeniece-Gavare, un jau atradis mīlestību!

30 gadus jaunais Edgars no Preiļu puses ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas vīru desmitniekā iekļuva kopā ar brāli Aldi. Nevienam no brāļiem gan neizdevās iekļūt populārāko pieciniekā, kuri sievas meklēs kameru priekšā, taču arī šiem puišiem Baiba nogādāja pa kaudzītei dāmu vēstuļu.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Edgars, viņš, protams, izskatījis Baibas sūtījumu, un uzreiz viņas acīs iekritusi Sanitas Putniņas vēstulīte.

Sanita ir ”Lauku sētas” pagājušās sezonas dalībniece, šovā saukta par mazo Sanitu. ”Jā, biju skatījies ”Lauku sētu” un viņu redzējis. Piezvanīju viņai. Tā bija pirmā un izrādījās arī pēdējā vēstule, uz kuru atbildēju,” tā Edgars.

Kā nu smejas saimnieks, nemaz nav bijusi vajadzība tikt populārāko pieciniekā, lai ar šova palīdzību atrastu īsto.

”Šādi ir pat labāk – man atveda vēstules, un es varēju mierīgi pats izvēlēties,” smejas Edgars.

Saimnieks pirms kāda laika atgriezies uz dzīvi Preiļu pusē pēc ārzemēs nostrādāta laika, iegādājies savu māju, kuru remontē, lai būtu, kur iekārtot ģimenes ligzdiņu. ”Darba pilnas rokas, bet meitene arī palīdz lauku darbos, par ko man liels prieks un gandarījums.

Drīzumā ceru, ka uzsāksim kopdzīvi un viņa ievāksies pie manis saimniecībā,” priecīgs par šovā atrasto mīlu ir Edgars.

Vēstuļu izskatīšanai pieķēries arī viņa brālis Aldis, bet Edgars nezina, kā brālim klājas ar sievas meklēšanu. ”Maz sanāk satikt, šobrīd esmu aizņemts ar saimniecības iekārtošanu,” tā Edgars.

Skaties.lv sirsnīgi sveic jauno pāri un novēl ilgu un laimīgu kopā būšanu!