”Saimnieks meklē sievu” izveidojas divi laimīgi pāri

4. novembra ”Saimnieks meklē sievu” ceļojumos brauc divi pāri – Ilmārs un Beāte, kā arī Oskars un Dārta. Atšķirībā no iepriekšējiem pāriem, kuri ceļojumos devās kā draugi, šo starpā virmo īsta romantika. Vai šovam būs izdevies savest kopā īstos?

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • .../

  .../

  Man Oskars un Dārta šķiet ļoti nesaderīgi. Dārta var dabūt kaut ko labāku...
  • to ..../

   to ..../

   Iespējams, bet dzīvē jau citas vērtības bez izskata. Tie kas to nesaprot visu mūžu brīnas! Kā resnai Anniņai ar taukainajiem matiem štuceru rinda, bet man koptai neviena... Un tas pats attiecas uz pretējo dzimumu.
   • Kalapuisi

    Kalapuisi

    Piekrītu. Spriežu pēc sevis. Es sievietēm praktiski neinteresēju. Bet esmu to pieņēmis un pat par to vairs nedomāju un necenšos. Ja nav tad nav.
 • Trollis

  Trollis

  Prieks par Oskaru un Dārtu,cerams ka dzīvē Dārta nebūs tik vēsa,un viņu starpā izveidosies stabils pāris.Par Ilmāru un Beāti,nu nezin,vai tur būs,kas ilgstošs,no malas skatoties,tur vairāk šķiet ir fiziskā pievilkšanās,bet kā saka tāds tādu atrod,grūti ko teikt,jo šovs ir šovs un dzīvē redzēs.Manuprāt lielu lomu otrās attiecībās spēlēs nauda,manta,jo ja tā vīrietim nebūtu,diezvai ilgi būtu kas.
  • Ella

   Ella

   Kādēļ domā, ka Darta ir vēsa, vai meitenei ar pašcieņu ir normāli ļaut sevi laizīt, kā to dara ilmāra skuķis? Dārta un Oskars ir tiešām foršs pāris! Ļoti nepatīk ārišķīgais Ilmārs, sākumā man pat Beātes bija žēl, ka viņa ir kopā ar to ākstu, bet tagad jāpiekrīt tiem, kuri saka tāds tādu atrod!
 • Maija Sermole

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!