”Saimnieks meklē sievu” izveidojas divi laimīgi pāri

18 komentāri
”Saimnieks meklē sievu” izveidojas divi laimīgi pāri
PRIVĀTAIS ARHĪVS

4. novembra ”Saimnieks meklē sievu” ceļojumos brauc divi pāri – Ilmārs un Beāte, kā arī Oskars un Dārta. Atšķirībā no iepriekšējiem pāriem, kuri ceļojumos devās kā draugi, šo starpā virmo īsta romantika. Vai šovam būs izdevies savest kopā īstos?

Oskars un Dārta lido uz Maltu. Abi ir patīkami pārsteigti kā par ceļojuma galamērķi, tā par viesnīcu.

”Normāls seksodroms!” ieraugot lielo gultu, nopriecājas Oskars. Kā neslēpj Dārta, nebūs pirmā reize, guļot pie Oskara sāniem – puisis jau paguvis pie viņas paciemoties pirms ceļojuma.

Beāte un Ilmārs ceļo uz Gruziju, un Beātei šis ir pirmais lidojums. Ieradušies Gruzijā, abi steidz iepazīt apkārtni, kāpjot kalnos. Uzreiz jūtams, ka Ilmārs ļoti rūpējas par Beāti – saimnieks piedāvā dāmai sasildīties ar savu jaku un samīļo.

Ilmārs nemitīgi vēlas bučoties, un Beāte vienā brīdī jau lūdz saimnieku piebremzēt.

Oskars un Dārta bauda Maltas karstumu un steidz veldzēties ar dzērieniem, bet pēc tam ar kuģīti brauc uz Gozo salu un bauda ūdens priekus. Abi rada ļoti saskanīga un mīļa pārīša iespaidu – Oskars apķer Dārtu, abi ik pa brīdim sabučojas.

Ilmārs un Beāte dodas uz smalku vīna darītavu, kur bauda ekskursiju un degustē 24 vīnus un čaču. Beāte smejas, ka slikti paliekot, vien pasmaržojot, bet Ilmārs godam nomēģina visu, ko ceļ viņa priekšā.

Mazliet apreibis, Ilmārs atkal iepriecina Beāti un skatītājus ar ”jēlajiem jociņiem” savā gaumē.

Oskars un Dārta ceļojuma izskaņā spriež, ka piecas dienas pagājušas kā nebijušas, jo kompānija lieliska. Oskars gan aizkadrā atzīst, ka Dārta viņam līdz galam nav atvērusies, taču cer, ka tas drīz notiks. Abi sāk runāt par kāzām un izlemj, ka nesteigsies.

Ilmārs ceļojuma izskaņā atklāj, ka viņam esot plāni attiecībā uz Beāti, taču viņš sīkāk nestāstīšot, lai kāds nenoskaužot.

Beāte atklāj, ka Ilmārs dzīvē esot jauks, mīļš un sirsnīgs, taču šīs savas īpašības reti kuram parādot.