”Saimnieks meklē sievu” iekārojamākie vīri izvēlējušies sev tīkamākās līgaviņas

80 komentāri
”Saimnieks meklē sievu” iekārojamākie vīri izvēlējušies sev tīkamākās līgaviņas
KASPARS FILIPS DOBROVOĻSKIS

Lielā diena ir klāt – TV3 sākas ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas kaislības. Ir noskaidroti pieci vīri, kuri turpinās mīlas spēli, un tie ir: Jānis no Smiltenes, Vitālijs no Talsiem, Gunārs no Balviem, Oskars no Līvāniem un Ilmārs no Alojas. Lūk, viņu izvēlētās dāmas!

Jau piektā sezona, bet noteikumi tie paši vecie – Baiba Sipeniece-Gavare dodas pie 10 vīriem, kam dāmas šovasar rakstīja mīlas vēstules, lai pasniegtu sarakstīto. Pieci populārākie kungi tiek pie iespējas mīlestību meklēt kameru priekšā.

Uzzini vairāk par līgavām un apskati viņu bildes TE!

Jānis no Smiltenes saņēmis teju 100 vēstules! Puisim izvērtēt vēstules palīdz māsa, kura zina brāļa kritērijus.

Jānis izvēlas Karīnu no Kuldīgas, Simonu no Cesvaines un Lolitu, Līnu un Baibu no Rīgas.

Muzikālais Māris no Kuldīgas pieciniekā gan nav iekļuvis, taču arī viņam tiek prāva vēstuļu kaudzīte. Šis saimnieks saraksti ar dāmām varēs turpināt pats, aicinot uz randiņiem kaut visas rakstītājas!

Jautrais Vitālijs no Talsiem arī iekļuvis pieprasītāko pieciniekā. Viņam lielajā vēstuļu klāstā neapjukt palīdz brālēns Nauris.

Pārsteigums – Vitālijam uzrakstījusi klasesbiedra sieva! ”Viņi it kā ir izšķīrušies,” smejas Vitālijs, piebilstot, ka ar bijušo vīru esot labi čomi, tāpēc situācija ir mulsinoša.

Galu galā Vitālijs izvēlas Lanu no Rīgas, Zani no Rucavas, Justīni no Durbes, Kristu un Danu no Talsiem.

Ciemos pie Igora Baibu gaida pārsteigums! Saimnieks bijis viens no pieprasītākajiem, bet… Viņš atsaka dalību šovā!

Kā izrādās, Igors no Madonas pa šo laiku atjaunojis attiecības ar meiteni, kuru zaudējot, viņš salauztu sirdi pieteicās šovam.

Galu galā Baiba piedod Igoram, kurš kā īsts vīrs nav baidījies lūgt piedošanu, un saimnieks šova vadītājai beigās atrāda arī pāra skaitu kopbildi. Apskati Igora mīlestību TE!

Ar īstu pompu Baibu Sipenieci- Gavari sagaida sezonas vecākais vīrs – Gunārs no Balviem. Saimnieks ir sasmaržojies un iegādājies speciālu pumpi krūšu uzlabošanai. Viņš vakuumpumpi nodemonstrē uz sevis – noskaties video TE!

Saimnieks jau nojauš, ka vēstuļu būs daudz.

”Manos gados brīvu vīriešu, materiāli patstāvīgu, strādīgu, centīgu, ir pavisam maz,” aprēķinājis Gunārs.

Tā arī ir – Gunārs saņēmis vairāk kā 40 vēstules no dāmām visos vecumos.

Lai izvēlētos līgavas, viņš ņem talkā savas īpašās spējas. Gunāram uzrakstījušas arī divdesmitgadnieces, jo saimnieks iepriekš izteicās, ka viņam tīk jaunākas, bet tās tiek atsijātas, jo nobildējušās pie universitātes – tātad izvēlas karjeru, ne ģimeni!

Izvēloties dāmas, Gunārs neslēpj, ka jau bijis situācijā, kad viņu iekāro vairākas – savulaik bēgts no trijām, kuras gribējušas brašuli izvarot.

Galu galā Gunārs izvēlas Annu no Galēniem, Inetu no Olaines, Ingu no Limbažiem, Andu no Ķeguma un Lilitu no Madonas.

Ar Vidzemes Jāni Baiba tiekas Rīgas centrā. Saimnieks nav iekļuvis pieciniekā, taču tiek pie vēstuļu kaudzītes, kura, kas zina, mainīs visu viņa dzīvi!

Starp populārākajiem toties iekļuvis Oskars no Līvāniem. Līgaviņas izvēlēties viņam palīdz vesels dāmu pulciņš! Kad visi nespēj vienoties, Oskars potenciālajām līgavām piemēra savu uzvārdu.

Tas piestāv Dārtai no Drustiem, Laurai no Ozolniekiem, kā arī Zanei, Lāsmai un Baibai no Rīgas, kuru, starp citu, izvēlējies arī Jānis!

Diemžēl brāļi Aldis un Edgars nav iekļuvuši pieprasītāko pieciniekā, taču arī katrs no viņiem dabū pa vēstuļu žūksnītim.

Par sezonas pieprasītāko kļuvis Ilmārs no Alojas. Pie viņa pieteikusies arī sezonas iespaidīgākā līgava.

”Izskatā esmu ieguldījusi 9000 eiro.” Saimnieku šova sezonas iespaidīgākā līgava – satriecošā Jeļena

Jānis sev atlasa četras skaistules: Beāti no Kuldīgas, Indru no Liepājas, Rīgas dāmas Lauru un Jeļenu, kā arī Eviju no Siguldas.

Jau nākamnedēļ visi ar savām izvēlētajām dāmām tiksies lielā ballē Dikļu pilī!

Turpini baudīt! ”Saimnieks meklē sievu” TV3 pirmdienu vakaros!