Saimnieks meklē sievu brašulis spiests “mainīt dzimumu”

1 komentārs
Saimnieks meklē sievu brašulis spiests “mainīt dzimumu”
TV3 publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu 1. sezonas dalībnieks no Gulbenes novada Austris Pujāts (47) jau otro gadu, lai saņemtu ierakstītu vēstuli, spiests no vīrieša pārtapt par sievieti. Sarunā ar portālu Skaties.lv saimnieks neslēpj, ka nojauš, no kuras puses pūš vējš, un atklāj, ka daļēji, pateicoties dalībai šovā, jau vairākus gadus dzīvo stabilās attiecībās.

Otro gadu Austrim ir sarežģījumi saņemt sev adresētas ierakstītas vēstules. ”Atnāk vēstule nevis Austrim Pujātam, bet Austrai Pujātei. Es aizeju uz pastu, un man saka: ”Es jums nedošu”. Es pat nojaušu, par ko tas ir. Arī pagājušogad tāpat bija. Valsts iestādes to jauc kopā, jo, cik es saprotu, tas ir saistībā ar zemes nodokli. Bet precīzi es nezinu, kas tajā vēstulē rakstīts. Tikai pēc tam atnāk papīrs, ka lieta nodota tiesu izpildītājam. Bet tiesu izpildītājs jau ”nevilks” nekādu gumiju. Kā es varu zināt, kas man ir pienācis, ja nevaru saņemt vēstuli?! Atsūtīts ir, bet uz nepareiza vārda,” par nedienām ar valsts ierēdniecību portālam Skaties.lv stāsta Austris un akcentē, ka šis nav akmens Latvijas Pasta darbinieku lauciņā, bet vēstules izsūtītāju kļūda.

Austri Pujātu šova Saimnieks meklē sievu skatītāji iepazina kā slieku audzētāju. Līdzās šim rūpalam viņš nodarbojās ar dārzniecību, kā arī meistaroja ekskluzīvas mēbeles. Arī šodien Austris nelielos apjomos turpina slieku biznesu, un, daļēji pateicoties dalībai šovā Saimnieks meklē sievu, piedzīvojis patīkamu pavērsienu privātajā dzīvē.

Lai gan Austris šova finālā neiekļuva, viņš pēc īsa laika saticis savu iemīļoto, kas, kā pats vēlējies, ir gados jaunāka daiļava. Abu satikšanās stāsts esot garš un interesants, bet tā īso versiju Austris uztic portālam Skaties.lv: ”Braucām ekskursijā uz Berlīni ar deju kolektīvu, un gide bija skolotāja no Lejasciema vidusskolas. Gide man saka: ”Tu tāds atraktīvs, tur – šur. Man ir viena draudzenīte, kolēģīte.” Un iedod man numuru, lai piezvanu.” Austris nav no kautrīgajiem, sievietei piezvanījis un šodien priecājas, ka aizvien ”viss notiek”.

FOTO: Saimnieks meklē sievu 1. sezonas brašuļi

1 komentārs