Saimnieks Ilmārs komentē, kāpēc izvēlējies Jeļenu savā pieciniekā

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

156 komentāri
Saimnieks Ilmārs komentē, kāpēc izvēlējies Jeļenu savā pieciniekā
KASPARS FILIPS DOBROVOĻSKIS

Par ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas pirmo sensāciju kļuvusi Jeļena. Kamēr daļa skatītāju jūsmo par efektīgās daiļavas iekļūšanu saimnieka Ilmāra dāmu pieciniekā, otra puse jau runā, ka viss esot iestudēts un Jeļenu Ilmāram izvēlēties ”piespieduši” producenti. Skaties.lv uzrunāja pašu Ilmāru, lai noskaidrotu, kāpēc saimnieks, kurš sākotnēji par ķirurģiski uzlaboto Jeļenu vien pavīpsnāja, tomēr izvēlējās viņu šovam.

”Ja tā pavisam tieši un konkrēti, Jeļena manā pieciniekā ir šova pēc,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Ilmārs. Taču šo izvēli izdarījis viņš pats.

Apskati Jeļenu pirms operācijām!

Saimnieks, kurš šogad saņēma visvairāk dāmu vēstules, neslēpj, ka, visas izvērtējot, uzreiz patiešām iepatikušās divas meitenes. Viņam bijis skaidrs, ka šīs divas viņš patiešām grib iepazīt tuvāk.

Pārējās trīs dāmas pieciniekam tad Ilmārs atlasīja pēc principa, lai būtu interesantas personības un filmēšanas laikā viņa saimniecībā neietu garlaicīgi.

”Trīs meitenes ”pielasīju” ar domu, ka mazums, iepatīkas kā personības, kā arī, neslēpšu – lai interesanti skatītājiem.

Es apzinos, ka ”Saimnieks meklē sievu” ir iespēja man atrast otru pusīti, taču tas reizē ir arī TV šovs, un tam vajag kādu piesitienu, lai tiem, kuri skatās, ir interesanti.

Es negribēju, lai skatītājiem esmu tas garlaicīgais saimnieks. Tāpēc arī pieciniekā paņēmu Jeļenu, jo skaidrs, ka ar viņu garlaicīgi nebūs,” skaidro Ilmārs.

Viņš gan piebilst, ka fakts, ka divas īpaši iekritušas acīs, nenozīmē, ka pārējām trim, tostarp, Jeļenai, nebūtu nekādu izredžu. Jo svarīgākais jau būs redzams iepazīstoties – ļoti iespējams, ka kāda no dāmām, kura sākumā nebija Ilmāra Top 2, savaldzinās saimnieku ar savu šarmu!

Jebkurā gadījumā, Ilmāra mērķi šovā ir nopietni, un saimnieks uzsver, ka izvēli izdarīs pats, sekojot sirdij.

”Es uz šovu neesmu nācis kādam izpatikt vai meklēt draugus. Es esmu šovā, lai atrastu otro pusīti, lai nebūtu vairs jāskraida pa pasauli. Ceru, ka tas izdosies,” tā Ilmārs.

Vai Jeļenai ar savu šarmu izdosies savaldzināt Ilmāru? Seko ”Saimnieks meklē sievu” notikumiem pirmdienās 21.00 TV3!