Saimnieks Gunārs par nepilnu miljonu pārdod savu īpašumu un plāno pamest Latviju

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

78 komentāri
Saimnieks Gunārs par nepilnu miljonu pārdod savu īpašumu un plāno pamest Latviju
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Pie Skaties.lv vērsusies kāda lasītāja un ”Saimnieks meklē sievu” fane, kura ziņo – turīgais Gunārs no Balviem pārdodot savu saimniecību. Skaties.lv vērsās pie Gunāra, kurš apstiprina, – īpašums tiešām tiek pārdots, bet saimnieks – iecerējis pamest Latviju.

”Tikko braucu garām saimnieka Gunāra īpašumam – izlikts pārdošanā. Laikam būs atradis līgaviņu un devies citur dzīvot,” Skaties.lv ziņo kāda vērīga lasītāja.

Kā Skaties.lv apstiprina Gunārs, tā ir taisnība.

”Es pārdodu saimniecību un plānoju pārcelties uz Vidusjūru!” paziņo Gunārs.

Kā atklāj saimnieks, kurš aizraujas ar ezoteriku, vienkārši sajutis, ka šis ir tas nākamais solis, kas viņam dzīvē jāsper.

”Pēc savas būtības esmu cilvēks – ceļotājs, indiānis. Labu savas dzīves laiku esmu nodzīvojis Kanādā. Ideja pārdot saimniecību un doties prom man bija jau sen, bet nu, liekot lapiņu pie lapiņas, viss sakārtojies tā, ka jūtu, – šis ir īstais brīdis,” tā Gunārs.

Viņš atklāj, ka zināmi jau potenciālie pircēji. Tā kā Gunārs dzīvo netālu no Krievijas robežas, par viņa saimniecību lielu interesi izrādot turīgi kaimiņvalsts iedzīvotāji.

Saimnieks neslēpj – iespējams, viņš Latviju varētu pamest uz visiem laikiem. Jā, lēmums nav viegls, taču sajūta – pareizā.

”Grūti būs morāli atiet no šīs vietas. No rīta pamostoties, pierasts redzēt to skaistumu. Ir tā, ka gribas un reizē negribas visu pārdot un braukt prom,” neslēpj Gunārs.

Taču viņš pieradis klausīt sajūtām. Tiesa, pagaidām viņš vēl nekur nebrauks – vēl tik daudzas lietas, ko sakārtot. Un, iespējams, viņš valsti nepametīs viens. Vai līdzi brauks šovā atrastā līgaviņa? Tā ir intriga, kura atrisināsies drīz!

Seko ”Saimnieks meklē sievu” notikumiem pirmdienu vakaros TV3!