Saimnieks Gunārs esot pavedinājis Oskara ”līgaviņu”

13 komentāri
Saimnieks Gunārs esot pavedinājis Oskara ”līgaviņu”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītais Gunārs no Balviem nupat nosvinēja 59. dzimšanas dienu, taču šis faktors nav mazinājis viņa kāri pēc gados jaunākām daiļavām. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj saimnieks, pēdējā maziņā, kuru viņš savaldzinājis, bija meitene, kura šova ietvaros sākotnēji bija noskatījusi Oskaru.

”Tur Dikļu pilī notika kas tāds, par ko kādu laiku esmu klusējis, bet nu – lai iet,” Skaties.lv paziņo Gunārs.

Tā kā viņam pašam šovā attiecības izveidot neizdevās, bet Oskars, pēc Gunāra domām, pārāk lepojas ar to, ka esot donžuāns, kurš patīk visām, viņš izlēmis pastāstīt šo to no filmēšanas aizkulisēm.

”Toreiz Dikļu pilī noliku gulēt savas vecās dāmas un devos atpakaļ uz ballīti. Tur es nocēlu vienu no Oskara meitenēm. Aizgājām aiz stūra un sākām bučoties,” stāsta Gunārs.

Viss esot bijis kā romantiskā filmā – pār mīlniekiem spīdējusi ”čigānu saule” un kaislības situšas augstu vilni, taču, galu galā, abi esot pieķerti.

Gunārs mēģinājis pārliecināt producentus par dāmu maiņu. ”Mēģināju viņiem iestāstīt, ka to Oskara meiteni lai dod man – tad būtu bijis jautri!

Bet diemžēl man teica, ka tā nevar – scenārijs,” neslēpj Gunārs.

Meitene no rīta esot aizskrējusi atvainoties Oskaram, Gunārs turpinājis spēli ar savām daiļavām, un mīlasstāsts beidzies, tā arī nesācies.

Pēc dalības šovā Gunārs saņem tik daudz vēstuļu no pielūdzējām, ka Dikļu brūtīte jau bijusi izkritusi no galvas, taču nu atkal saimnieks viņu atcerējies.

Gunārs pagaidām ar Dikļu mīliņu nav sazinājies, taču, iespējams, viņu atkal uzrunās. Taču vispirms jānosvin 59 – sestdienas vakarā Balvos plānojas varena balle ar faniem, kurā saimnieks tiks sumināts dzimšanas dienā.
13 komentāri