10 komentāri
Saimnieks Ģirts atkal brīvs, jo meitene sastrādājusi ko “neforšu”
TV3 publicitātes foto

Lai arī šova Saimnieks meklē sievu dalībnieka Ģirta Brumsona (34) attiecības ar noslēpumaino meiteni no Latgales ir izjukušas, viņam ir plāni Valentīna dienai.

”Valentīna diena man neko nenozīmē, bet kā iemels kādu pārsteigt ar kaut ko sirsnīgu ir labs. Bet, tāpat kā Helovīni, manā skatījumā, tie nav svētki. Bet kā iemesls tas ir labs,” portālam Skaties.lv stāsta Ģirts. Tagad gan atklājies, ka Ģirts atkal ir brīvs. Bet par visu pēc kārtas…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova Saimnieks meklē sievu izskaņā tomēr izrādījās, ka starp viņu un šovā iepazīto žurnālistikas studenti Gundu Jandavu (20) tomēr mīlas jūtām nav lemts uzplaukt. Sekoja skaļa šķiršanās, bet šova pēdējā sērijā Ģirts atklāja, ka jau uzsācis attiecības ar citu daiļavu.

Vairākus mēnešus pēc Saimnieks meklē sievu noslēguma aizputnieks atzīst, ka dalība šovā bijusi visu procesu veicināšana. ”Tas man palīdzēja lietas saskatīt vēl labāk, radušies visādi labi kontakti. Bet varu pateikt, ka man šobrīd attiecību nav,” portālam Skaties.lv atklāj Ģirts. Kā vienu no iemesliem attiecību iziršanai ar noslēpumaino meiteni no Latgales varētu minēt attālumu starp abiem novadiem, tomēr šis nav vienīgais. ”Vēl kāds faktors – nesmuki sanāca, viņa kaut ko “neforšu” izdarīja…,” atklāj Ģirts, bet izvairās no tālākiem paskaidrojumiem.

Tomēr par uzmanības trūkumu no daiļā dzimuma pārstāvēm Ģirts nesūdzas. ”Uzmanības centrā atrodos joprojām,” viņš atzīst. Pašam šķietot interesanti, ka galvenokārt uzmanību sociālajos tīklos izrāda nevis kurzemnieces, bet meitenes no pārējiem novadiem, īpaši no Latgales. ”Nezinu, kādēļ tā. Man vairāk interesētu kaut kas tuvāk. Bet tā diemžēl ir. Vienkārši piedāvājums tik liels, ka grūti izvēlēties,” joko Ģirts.

Lai arī šobrīd Ģirts ir brīvs kā putns, viņš nebēdā un gatavs pieņemt likteņa mestos izaicinājumus arī mīlētāju svētkos. ”Kādu ballīti jau apmeklēs, iemesls jau būs. Kādā interesantā veidā sestdienas vakaru izmantošu lietderīgi,” Valentīna dienas plānus atklāj Ģirts.

Foto: Ģirta gaitas šovā Saimnieks meklē sievu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl