Saimnieks Fogels pēc šova pārcēlies uz Īriju un atzīst, – Evitas izvēle bija kļūda

14 komentāri
Saimnieks Fogels pēc šova pārcēlies uz Īriju un atzīst, – Evitas izvēle bija kļūda
Privātais arhīvs/Linda Vincāne

Par šova ”Saimnieks meklē sievu” līdz šim noslēpumaināko varoni kļuvis Jānis Fogels, kurš uzreiz pēc filmēšanas pameta Latviju, nepastāstot, uz kurieni un uz cik ilgu laiku devies. Sarunā ar Skaties.lv Jānis beidzot pastāsta, ko dara ārzemēs un kā atskatās uz vasarā piedzīvoto.

Jānim meitenes no vēstuļu kaudzītes izvēlējās mamma, un sākumā likās, ka šajā sētā izveidosies īsts pāris. Daudzi šova skatītāji sprieda, ka Jānis visu ”salaida dēlī”, izvēloties Evitu. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks nenoliedz – izvēlē nošāvis greizi.

”Tā arī bija, ka izvēlējos nepareizo. Tā arī bija kļūda, bet, nu, no kļūdām jau mēs visi mācāmies,” spriež Jānis. Saimnieku pārsteigusi izvēlētās meitenes nenopietnība.

”Pārsteidza nedaudz, ka viņa tik ātri bija kopā ar Mārtiņu, un tagad jau atkal ir šķīrusies,” neslēpj saimnieks. Lai arī abas sākotnēji paša izbrāķētās meitenes beigās, uz visu atskatoties, likusies labāka izvēle, Jānis ar viņām vairs nav mēģinājis sazināties. Arī ar Evitu pēc atvadām lidostā vairs nav runāts.

”Pēc ceļojuma neesam vairs sazinājusies, un nav nepieciešamības,” uzskata Jānis.

Pēc šova skatītājus pārsteidza ziņa, ka daudzsološais saimnieks pametis Latviju. Jānis uzsver, ka viņš gan neesot uz visiem laikiem pametis Latviju, vien devies peļņā.

”Bija iespēja praktizēties, nelaidu to garām. Atgriezties atgriezīšos,” uzsver saimnieks, kurš līdzīgi kā daudzi tautieši, devies peļņā uz Īriju. Viņš pilnībā pieļauj iespēju, ka savu ”saimnieci” atradīs ārzemēs.

”Dzīvē jau visādi var gadīties. Nav noslēpums, ka kāda meitene pēc šova ik pa brīdim uzraksta ”Facebook”, bet tajā es tik ļoti neiedziļinos.

Lai arī ”saimnieci” atrast neizdevās, Jānis dalību ”Saimnieks meklē sievu” nenožēlo. ”Jauni piedzīvojumi, būs kādreiz, ko atcerēties,” par vasaras piedzīvojumu priecīgs saimnieks. Vairs gan viņš iepazīšanās šovos diez vai piedalīsies – ar vienu piedzīvojumu būšot gana.