Saimnieks Aivars sajūsmā par iereibušo daiļavu Agnesi; meitene plāno iekarsušo kavalieri ”sazāļot”

42 komentāri

Jau 30. oktobra vakarā ”Saimnieks meklē sievu” sāksies lielais randiņu maratons. Aivars kā pirmo uz romantisko tikšanos izvēlēsies vest Agnesi, kura pie viņa ieradās ar ”Lexus” un ”kokteilīti”, un meitene paziņos, ka uz randiņu iet, bruņojusies ar caurejas zālēm.

Pie Aivara noticis saimnieku šova vēsturē nebijis precedents – līgava ieradusies ”kunga dūšā”. Tiesa, Aivaram tas netraucē – gluži otrādi! Saimnieks ir sajūsmā par blondo daiļavu.

Aivars paziņos, ka Agnesi noteikti grib vest uz randiņu kā pirmo. Taču Agnesei, kā izrādīsies, Aivara sajūsma neies pie sirds.

Meitene izlems iebarot saimniekam caurejas zāles. ”Es ļoti, ļoti negribu iet uz randiņu,” kameru priekšā neslēps meitene.

Kā randiņš turpinājās? Lasi TE!

Viņa atklās, ka uz saimniecību paņēmusi prāvu medikamentu čupiņu – caurejas līdzekļus un miega zāles, ko liks lietā, ja saimnieks būs pārāk uzmācīgs.

Kā tas viss beigsies? ”Saimnieks meklē sievu” skaties ik pirmdienas vakaru plkst. 21.00 TV3!

TOP komentāri

 • Rita Liepiņa
  +16 +16 0

  Rita Liepiņa

  Galīgi slima.Ja nepatīk saimnieks,nevajadzēja braukt pie viņa.
 • Linda Ladena
  +14 +14 0

  Linda Ladena

  Un? Atklati cilveks plano sazalot cilveku- uztaisa nez kadu shovu un par sekam neatbild? Ka vispar tada ideja radusies? Negrib iet uz randinu tad neej. Nevis njem tabletes un iet. Ja tv3 iestude potenciali bistamas un nelikumigas darbibas-tad viniem par to jaatbild. Caurejas zales, miega zales- apkauno cilveku..skumji ka lv tadas darbibas tiek atbalstitas-pierada to cik degradejusies cilveki ir, ja tas liekas normali
 • Linda Ladena
  +13 +13 0

  Linda Ladena

  Ne nu protams- bet ari shovs nedrikst pielaut ko tadu. Apzinata kaitesana cilveka veselibai un dzivibai ir kriminali sodama!!! Kadam ir ienacis prata ka cilvekam kada alergija ir? Vispar bez arsta zinas kadas zales grust cilvekam.... kur policija???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl