”Tik labi vēl nav bijis nekad!” Saimnieks Aivars pēc pārdzīvojumiem uzsācis jaunu, pārtikušu dzīvi

30 komentāri
”Tik labi vēl nav bijis nekad!” Saimnieks Aivars pēc pārdzīvojumiem uzsācis jaunu, pārtikušu dzīvi
Aivars Dimitrijevs (Publicitātes foto)

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs pēc skaļās šķiršanās uz laiku bija pazudis no publiskās aprites, liekot faniem satraukties. Satraukumam nav pamata! Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka šī vasara viņam ir tik laba kā nekad!

Uz Skaties.lv zvanu Aivars atbild možā omā, atklājot – vasaras saulainās dienas jau no četriem rītā paiet darbos saimniecībā. Un darāmā netrūkst, kas lauksaimniekam ir tikai un vienīgi pozitīvi!

”Tirgošanai ienākas gurķi, tomāti, gatavojas zemenes. Pats nevaru vien nopriecāties, cik saimniecībā viss ir skaisti,” Skaties.lv gandarīts stāsta Aivars.

Pagājušovasar filmēšanas laikā sēta applūda un vasara bija galīgi neizdevusies. Šogad viss sakopts un burtiski plaukst!

Tikmēr saimnieks Andris izmet makšķeri jaunai līgavai! Andra jaunumus lasi TE!

Titāniskais darbs nepaliek neatalgots. Aivars atklāj, ka labi nopelnījis jau pavasarī, tirgojot lociņus. ”Nopirku par to sev zāles pļāvēju,” atklāj Aivars.

”Par naudu galīgi nesūdzos! Tik labi, kā šogad, vēl nav bijis nekad! Šis ir ļoti labs gads. Ienākas ķirši, āboli, avenes – būs viss un būs daudz. Parasti ir tā, ka kaut kas nav, neatceros gadu, kad būtu bijis pilnīgi viss,” par gaidāmo ražu gandarīts saimnieks.

Rudenī plānots saimniecību paplašināt, turklāt tiek būvēta pirtiņa.

Pavasarī Latviju satricināja Aivara mīlasstāsts ar Liepājas Daci. Kā mēdz teikt – vislabākās zāles pret sirdssāpēm ir smags darbs, un tā tas bijis arī Aivara gadījumā. Metoties darbā, saimnieks aizmirsis mīlas sāpes un sapratis, ka dzīvē ir citas svarīgas vērtības, piemēram, saimniecības labiekārtošana un profesionālo sapņu īstenošana.

Laika mīlas lietām viņam šobrīd nav un nevajag arī – īstā atnāks pati, kad to vismazāk gaidīs.

”Es tagad dzīvoju mierīgi, dienas pavadu darbā, neko mīlas lietās neplānoju. Kaut kur doties meklēt man nav laika.

Ja ir kāda brīva diena, ar draugiem uzspēlēju volejbolu. Vakaros, ja ir laiks, pamakšķerēju. Bet principā man visas dienas jābūt uz vietas saimniecībā. Pat muzicēšanu un ieplānotos koncertus esmu atlicis.

Aivars šovasar smagi strādā, bet prieks, ka no tā ir labums. Cenšos padarīt vairāk, nekā vajadzīgs, lai saimniecība attīstās.

”Jau tagad varu palepoties ar gaidāmo tomātu ražu. Ja pagājušovasar mums bija 110 tomātu stādi, nu jau ir 170!” ar lepnumu teic saimnieks.

30 komentāri