Saimnieki izvēlas līgavas: Jeļena kameru priekšā ”atšuj” Ilmāru

72 komentāri

Pirmdienas, 9. septembra, vakarā ”Saimnieks meklē sievu” otrajā epizodē notiek vīru gaidītā tikšanās ar izvēlētajām līgaviņām Dikļu pilī. Katram jāizvēlas trīs, ko aicināt uz saimniecību. Par sērijas zvaigzni atkal kļūst Jeļena, kura kameru priekšā paziņo, ka nevēlas braukt pie Ilmāra.

Meitenes, braucot uz tikšanos, neslēpj, ka ir satraukušās – daudzas iepriekšējo nakti nav varējušas pagulēt, jo uztraukums, bet citas – jo jāizbrauc piecos no rīta no Liepājas, lai satiktu izredzēto otrā Latvijas malā.

Par spīti visam, dāmas ieradušās, taču pirmo reizi šova vēsturē trūkst viena saimnieka! Kā atklājas, Vitālijs iepriekšējā vakarā ir aizballējies!

Kā pirmais savas piecas skaistules satiek sezonas pieprasītākais saimnieks – Ilmārs no Alojas. Viņš neslēpj pārsteigumu, ieraugot Jeļenu – tik ”uzčinījušos” meiteni redzot pirmo reizi. Saimnieks ar savu piecinieku ir ļoti apmierināts un neslēpj, ka ir satraucies – ikdienā nesanāk būt tādu dāmu kompānijā.

Uztraucies ir arī Jānis, bet tam nav pamata – dāmas ir sajūsmā! Bet, šķiet, nemaz satraucies nav Gunārs, kurš uz tikšanos saposies, kā smej dāmas, kā īsts sultāns, kurš nāk pie sava harēma. Daiļās dāmas, gan mazliet vīlušās, ka Gunārs, atšķirībā no jaunajiem saimniekiem, kuri ikvienai meitenei uz satikšanos uzdāvina krāšņu pušķi, uz tikšanos ieradies bez mazākā ziediņa.

Ar ziediem pie meitenēm nāk arī Oskars, kurš sajūsmā – meitenes dzīvē esot vēl smukākas, nekā bildēs! Oskaram tiek tikai četras dāmas – viena no viņa favorītēm rakstījusi arī Jānim un galu galā izlēmusi par labu Jānim.

Bet kur tad Vitālijs? Šova vadītājai Baibai Sipeniecei-Gavarei nākas izklaidēt viņa dāmu piecinieku, līdz ballīšu zvērs ir ar pamatīgu nokavēšanos ir klāt!

Meiteņu domas gan dalās. Kamēr kāda ir saprotoša, cita paziņo, ka labprāt brauktu mājās – kādas attiecības var sanākt ar tik nenopietnu zēnu! Un vēl bez ziediem ieradies…

Lai visi viens otru labāk iepazītu, Dikļu pilī notiek īsta balle ar grupu ”Apvedceļš”, uz kuru ieradušās arī pagājušo sezonu zvaigznes: Magone Burka, Alfrids Lipovskis un Jānis Fogels. Dejas, gardi ēdieni un dzērieni un iepazīšanās!

Baudot randiņu, jau pirmie konflikti – teju katrā kompānijā ir pa kādai līderei, kura saimnieku noskatījusi sev un gatava cīnīties zobiem un nagiem. Ja citas dāmas vēl mierīgākas, pie Vitālija viss iet augstos toņos, un izceļas īsts strīds!

Dāmām ar dienu vēl nav gana – nakts melnumā vairākas cer ielavīties puišu numuriņos!

Rītam austot, vīriem jāpieņem smags lēmums – katram jāizvēlas vien trīs, kuras ņemt līdzi uz saimniecību.

Oskars uz saimniecību aicina sievišķīgo blondīni Zani, Dārtu, kura viņam jau no sākuma dikti iepatikās, kā arī Lauru.

Gunāram izvēlēties nav grūti – viņš jau drīz pēc iepazīšanās paziņojis, ka divas viņam ne visai. Viņš izvēlas tumšmati Inetu, kā arī atraktīvās blondīnes Annu un Ingu.

Jānis neslēpj, ka jūtas ļoti apjucis un izvēle ir smaga. Viņš izraugās Līnu, kura pašam visvairāk iepatikusies, tumšmati Lolitu un Karīnu, kura pārsteidza saimnieku ar pašas ceptām kūkām.

Ilmārs paziņo, ka izvēle bijusi viegla: tumšmates Beāte un Evija, kā arī mākslīgā skaistuma cienītāja Jeļena! Taču seko pārsteigums – Jeļena paziņo, ka viņa pie Ilmāra braukt nevēlas! Ilmārs viņas vietā izvēlas Lauru.

Kā pēdējais izvēlas Vitālijs, uz saimniecību uzaicinot Danu, Lanu un Kristu, kareivīgo Justīni, kura centās viņu ievilkt savā istabiņā, atstājot bešā.