Saimnieks Jānis Šmits atklāj jūtas, bet skūpstās arī ar citu

12 komentāri
Saimnieks Jānis Šmits atklāj jūtas, bet skūpstās arī ar citu
Foto: Zita Ramma

Šova saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits, kurš līdz šim bijis atklātākais sarunās par seksu, savā saimniecībā visvairāk gaida ierodamies Daigu Eglīti, kuru, laiku netērējot, ved pirmajā randiņā. Abi neslēpj savas jūtas, tomēr nakts aizsegā saimnieks pavisam intīmu satuvināšanos piedzīvo ar citu meiteni, bet kāda cita līgaviņa jau šobrīd ir ”gatava braukt mājās”.

Šovā Saimnieks meklē sievu katrā saimniecībā ir ieradušās pa trīs līgaviņām. Saimnieki ved viņus randiņos un liek pie darbiem. Katram puisim ir citādāka metode, kā noskaidrot, vai meitene iederēsies viņu saimniecībā un ģimenē. Tiesa, viena no četrotnēm jau draud izjukt.

”Īstenībā esmu gatava pat jau šodien braukt mājās, godīgi sakot. Ja nav, tad es negribu īsti sevi mocīt,” atklāj Aizputes saimnieka Ģirta Brumsona ”līgaviņa” Liene Tropa, kura, pēc pašas domām, nav atradusi cerēto kontaktu ar saimniekpuisi Ģirtu. Viņa pagaidām lielākajai simpātijai Gundai par līgavaini iespaids kļūst arvien labāks un labāks. ”Viss ir tik labi, ka es nesaprotu, kāpēc viņš vēl ir viens. Varbūt kaut kas nav kārtībā. Viss ir tik labi, ka nezinu, nevar saprast,” nedaudz bažīga ir Gunda. Kura būs īstā, Ģirts jūt par 80 procentiem.

Jāņa Kauķa simpātija Sandra Baumane, zinot Jāņa iepriekšējo attiecību pieredzi, labprāt dalās novērojumos par krietno Valles saimnieku: ”Es uzskatu, ka viņam ļoti pietrūkst sievietes pieskāriena – gan saimnieciskā, gan viņā kā tādā. Līdz ar to manī ir niecīgs ticības stariņš, ka sieviete viņu varētu izmainīt. Bet, protams, tikai tad, ja sieviete simtprocentīgi pieņem viņa aizraušanos.”

Vidzemnieks Jānis Šmits savā saimniecībā visvairāk gaida ierodamies Daigu Eglīti, kuras zaļās acis īpaši savaldzinājušas šova jaunāko saimnieku. Tomēr pirmā Jāņa mājā ierodas Antra Gailuma. Meiteni Jāņa māsa uzreiz liek pie darba, ko viešņa novērtē ārkārtīgi pozitīvi. Pēc meiteņu iepazīstināšanas ar omi, kurai būšot liela teikšana Jāņa līgavas izvēlē, jaunais saimnieks laiku netērē un pošas pirmajam randiņam. Viņa izredzētā ir Daiga, kuru arī atlasē Jānis izraudzījies pirmo. ”Pirmajai jau labi būt,” teic Daiga. Abi dodas romantiskā izjādē ar zirgiem. Randiņš liek domāt, ka abu starpā ir uzplaukusi īsta mīlestība. Tomēr nakts saruna ar Antru ar katru brīdi kļūst intīmāka.

Latgales saimnieks Egils Langovskis ar pašgatavotiem ziedu pušķiem savā saimniecībā sagaida Zani Akmeni, Daci Dambi un Elīnu Jurēvicu. Izrādās, Daci, kurai iepriekšējās attiecībās dzimusi meita, pieteikties dalībai šovā Saimnieks meklē sievu mudinājusi mamma. Viņa kopā ar Daigas meitu un viņas māsīcu arī pavada Daci uz Egila saimniecību, kas izsauc nelielu pārsteigumu mājas saimniekā. Pārējās meitenes ierodas kopā. Ilgi nav jāgaida līdz pirmajam randiņam, kurā Egils Zani ved pie darba – tīt siena ruļļus. Tikmēr Dace neslēpj vilšanos, ka Egils uz pirmo randiņu nav aicinājis viņu: ”Vispār man bija jābrauc ar to traktoru, man ir jābūt visur, es tā gribu, bet pagaidām es esmu pacietīga. Bet kāds gan tur randiņš tajā traktorā?!”

Kā attīstīsies attiecības katrā no saimniecībām, skaties šova Saimnieks meklē sievu turpinājumā pirmdienās TV3 un TVPlay!

12 komentāri