Saimniekam Gunāram 59; Balvu slavenība dzimšanas dienā jūtas slikti

2 komentāri
Saimniekam Gunāram 59; Balvu slavenība dzimšanas dienā jūtas slikti
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Leģendārais Gunārs no Balviem, kuru Latvija vairāk iepazina ”Saimnieks meklē sievu” pēdējā sezonā, 24. janvārī svin 59. Saimnieks sazinājās arī ar Skaties.lv, lai atklātu, ka zīmīgajā  datumā nejūtas īpaši omulīgi.

”Teikšu atklāti – man šī diena ir kā psiholoģiska trauma. Nu, nespēju es pieņemt, ka man ir jau tik daudz gadu. Tas skaitlis 59 mani tracina.

Apzinos, ka mani klasesbiedri jau guļ kapos un jūtos psiholoģiski slikti,” sarunā ar Skaties.lv sajūtas dzimšanas dienā neslēpj Gunārs.

Gunāra bijusī draudzene bija 34 gadus jaunāka – lasi TE!

Saimnieks sirdī jūtas krietni jaunāks, ko novērtē arī sievietes – Balvu saimnieku aplido trīsdesmitgadnieces un jaunākas. Savas dzimšanas dienas rītā viņš portālā ”Draugiem” jau saņēmis neskaitāmus apsveikumus, kas ir kā mierinājums un padara dienu gaišāku.

Pašā dzimšanas dienā viņš izlēmis nesvinēt. Taču fani paziņojuši, ka bez svinībām saimnieks nepaliks!

”Sestdien pie manis ciemos brauks ļoti jautra kompānija. Plānojam sapirkt visu, ko sirds kāro – salātus un dažādus gardumus. Tās būs svinības, ko bildēs aizliegts iemūžināt,” stāsta Gunārs, paredzot, ka gan jau Balvu skauģiem pēc lielās balles atkal būs kas žultains sakāms.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un vēl Gunāram nezaudēt dzīvesprieku un enerģiju arī nākamajā dzīves gadā!

2 komentāri