Saimnieka Šmita bijušo līgaviņu vairs ne atpazīt! Kristiāna pilnībā mainījusi izskatu un dzīvi

7 komentāri
Saimnieka Šmita bijušo līgaviņu vairs ne atpazīt! Kristiāna pilnībā mainījusi izskatu un dzīvi
Publicitātes foto

Gadu pēc šova Saimnieks meklē sievu filmēšanas simpātiskā Kristiāna Birne, kura spēlē pieteicās par Jāņa Šmita līgaviņu, atklāj, ka TV projekts bijis pagrieziena punkts viņas dzīvē. Pēc filmēšanās Kristiānas dzīve gājusi tikai uz augšu, un nu viņa vairs nav tāda, kādu fani viņu iepazina ekrānā.

“Šis gads manā dzīvē ir bijis ļoti, ļoti labs. Principā pēc šova mana dzīve sāka iet uz augšu. Pēc tā uzsāku attiecības ar puisi, ar kuru joprojām esmu kopā, sakārtojās manas attiecības ar ģimeni,” sarunā ar Skaties.lv priecīgas ziņas atklāj Kristiāna.

Meitene šobrīd dzīvo un studē Daugavpilī. Viņas lielākais guvums no dalības šovā ir draugi – Kristiāna turpina sazināties ar Šmitu un Daigu, kuri tagad jau nodibinājuši ģimeni, kas svētīta ar atvasīti.

“Man ir tāds prieks par viņiem un viņu bebi, vēlu viņiem tikai labāko. Par nekādu greizsirdību nevar būt pat ne runas! Viņi ir kā radīti viens otram – šķiet, ka pats Dievs lēmis viņiem satikties.

Turklāt man ir labi manās attiecībās. Viss ir ideāli sakārtojies,” smaida simpātiskā meitene. Viņa uz savām izdarībām saimnieku šovā atskatās ar smaidu – nu viņa vis tik impulsīvi nerīkotos.

FOTO: Kristiānas jaunais imidžs

“Tas bija laiks, kad visu darīju, iepriekš nepadomājot. Ja tā padomā, pa šo gadu esmu ļoti pieaugusi un mainījusi savu domāšanu. Taču dalību šovā nekādā gadījumā nenožēloju. Labprāt piedalītos vēl kādā TV spēlē.

Attiecību šovs man vairs nav vajadzīgs, taču kādā izdzīvošanas spēlē gan labprāt pieteiktos. Ar interesi skatījos uz Lauku sētu, taču tur šogad aicināja pieteikties pa pāriem. Man nav tik traku radinieku, kas gribētu startēt kopā ar mani,” smejas Kristiāna.

Pēc Saimnieks meklē sievu Kristiāna izlēmusi pilnībā izmainīt vizuālo tēlu. Meitene, kura ekrānā gozējās ar tumšiem melniem matiem, lēnām pārgājusi uz gaišāku toni un izlēmusi saīsināt arī matu garumu. Nu Kristiāna ir pavisam blonda karē griezuma īpašniece.

“Tagad, kad esmu pilnībā mainījusi tēlu, mani mazāk atpazīst, jo pēc šova popularitāte bija jūtama. Kaut gan – sen nesatikti draugi joprojām satiekoties turpina prasīt par Saimnieks meklē sievu,” smejas simpātiskā meitene.

Viņa ar interesi gaidīs jaunos šovus, ko šoruden piedāvās pašmāju telekanāli. To dalībniekiem Kristiāna novēl kameru priekšā nezaudēt patiesumu. “Esiet arī ekrānā jūs paši, tad jums nebūs kauns uz sevi skatīties.

Tas nekas, ka tas ir šovs – ļaujiet, lai emocijas un sajūtas ir īstas. Es nenožēloju neko no šovā izdarītā, jo tā biju es pati,” vērtīgu mācību jauno TV spēļu dalībniekiem sniedz simpātiskā meitene.

FOTO: Kristiānas piedzīvojumi TV spēlē

Kā noritēja Kristiānas un Jāņa randiņš un atvadas no saimnieka sētas, skaties video!

7 komentāri