Romantiski foto: dāmas aplido saimnieku šova jautrīti Gunāru

6 komentāri
Romantiski foto: dāmas aplido saimnieku šova jautrīti Gunāru
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Klāt lielais vakars – 9. septembra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā pieci vīri satiks katrs savu izvēlēto daiļavu buķeti, lai baudītu pirmos randiņus! Īpaši ar uzmanību tiks lutināts sezonas vecākais precinieks – Gunārs no Balviem. Skaties.lv piedāvā iespēju jau tagad ielūkoties kadros no Gunāra randiņiem.

Atraktīvais Gunārs tic īstai mīlestībai un meklē to īsto un vienīgo. Uz satikšanos Dikļu pilī viņš ir uzaicinājis piecas dāmas – Annu, Inetu, Ingu, Andu un Lilitu. Lai arī iepriekš sezonas vecākais saimnieks izteicās, ka iecienījis jauniņas dāmas, šis atraktīvais piecinieks izkonkurēja studentes, kuras arīdzan bija naski pieteikušās pie turīgā saimnieka!

Un skaidrs, ka Gunārs nav nošāvis greizi – dāmas Dikļu pilī ierodas ar dāvanām un pašu sarūpētiem gardumiem. Saimniekam gan būs mazliet misējies – viņš būs aizmirsis puķes! Kā uz to reaģēs līgavas?

Atraktīvā Anna uzreiz izpelnīsies Gunāra simpātijas, un abi dosies romantiskā izbraucienā ar laivu. Saimnieku šova pieredze rāda, ka laivošana ir lieliska iespēja pazust no citu acīm un mazliet pablēņoties. Kā laivā klāsies Annai un Gunāram?

Un kuras no dāmām saimnieks galu galā uzaicinās ciemos uz Balviem?

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu” vīri izvēlas viešņas, ko vest uz saimniecībām, jau 9. septembra vakarā 21.00 TV3!