Romantiskākais mirklis saimnieku šovā: kā Ilmārs Beāti bildināja

11 komentāri

”Saimnieks meklē sievu” sezona šogad beigusies īpaši skaisti – pēc ilgāka pārtraukuma kameru priekšā izskanējis bildinājums. Skaties.lv piedāvā vēlreiz atskatīties uz romantisko mirkli.

Iepazīšanās spēlē ”Saimnieks meklē sievu” bildinājums kādu laiku nebija piedzīvots. Pirmajā sezonā kameru priekšā saderināties metās trīs pāri, no kuriem divi joprojām ir kopā.

Kā tagad dzīvo Vaikuļu pāris, kuri atrada viens otru pirmajā sezonā, lasi TE!

Otrajā sezonā Magones priekšā uz ceļa kruīza laikā krita Ventis. Turpat tika ieņemta atvase, taču nu pāra attiecības ir ļoti sarežģītas.

Pēc divām sezonām, kurās bildinājumi neizskanēja, piektajā sezonā romantiski noskaņotajiem skatītājiem īstu saldo ēdienu sagādājis saimnieks Ilmārs no Alojas.

Sezonas pieprasītākais saimnieks savu šovā izraudzīto meiteni Beāti bildināja ‘’Skyline’’ bārā, kur paveras skats uz visu Rīgu.

Beāte teica ”jā”, un saimnieks neslēpj – tuvākajā laikā Beāte no Kuldīgas pārvāksies pie viņa uz Aloju. Savukārt šova fani steidz atkal un atkal skatīties romantisko brīdi, kas ir apliecinājums tam, ka arī TV šovā ir iespējams atrast patiesu mīlestību un sievu!