Rīts pēc liktenīgās atzīšanās – kā jūtas Vitālijs?

98 komentāri

Šova ”Saimnieks meklē sievu” šīs nedēļas sērija pievērsās notikumiem Gunāra, Ilmāra un Oskara sētās, bet šova fani jau dīdās satraukumā – kā klājas Vitālijam, kura sētā vakars noslēdzās ar skandalozu paziņojumu? Skaties.lv ļauj ieskatīties, kā saimnieks jūtas pēc vētrainās nakts.

”Esmu jāklis!” Saimnieku šovu satricina jau aizņemtā līgavaiņa Vitālija atzīšanās

30. septembrī šovs atkal atgriezīsies Vitālija sētā, kurā jautrā kompānija modīsies pēc vētrainās ballītes. Lana modinās Vitāliju ar gardām brokastīm, un viņa arī tiks aicināta uz randiņu, kamēr pārējām tiks uzdots darbs – tapešu plēšana.

Vitālijs Lanu ieplānojis vizināt ar laivu, taču pašam būs grūti to piepumpēt – fiziskas slodzes laikā par sevi liks manīt vakardienas ballītes sekas.

Pie pumpēšanas darbiem ķersies Lana, bet Vitālijs tikmēr iepriecinās sevi ar smēķi.

”Kā tu vakar – dzēri vai nē? Izskatās, ka nē,” vērojot, cik moži ar pumpi rosās Lana, neizpratnē pēc ballītes sagurušais Vitālijs.

Vai Vitālijs pēc skandalozā paziņojuma nākamajā dienā nemocīsies sirdsapziņas pārmetumos? Vai saimnieks, kura sievas meklējumos no malas noraugās paša mīļotā meitene, turpinās lenkt šova dalībnieces? Un ko par to visu teiks Laura?

Kā Tu rīkotos Vitālija vietā nākamajā dienā? Saistītais raksts

Rezultāti:
27%

Mocītos sirdsapziņas pārmetumos un mēģinātu glābt attiecības ar Lauru

19%

Laiks jaunai dzīvei: izmantotu iespēju padraiskoties ar visām ''līgaviņām''

54%

Turpinātu dzert - vairs jau nekas nav glābjams

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu” Vitālija sētā jau 30. septembrī!