29 komentāri
Redzot, ka naudu nedabūs, viņš kļuva rupjš. Magone Burka atklāj detaļas par viltus mīlnieku Džošu
Ilze Zvēra/f64

Nupat Latviju pārsteidza dzejnieces un “Saimnieks meklē sievu zvaigznes” Magones Burkas stāsts no Londonas. Sieviete ziņoja, ka palīdz aizturēt vīrieti, kurš internetā, solot mīlestību, pieprasa pārskaitīt tūkstošus. Magone vēlas viest skaidrību šajā lietā – blēdis nav viņas itāļu mīļotais, un pieprasīto naudu viņa nav nosūtījusi.

“Tas blēdis nav man pazīstams cilvēks, ne vēl mans mīļais! Interneta zagļi ir viena grupa vīriešu, kas raksta uz nejauši izvēlētiem profiliem. Sākumā grib iepazīties, pēcāk naudu izspiež.

Viņu sauc Džošs Grifins,” Skaties.lv detaļas par krāpnieku atklāj Magone. Viņa atklāj arī, kā viltus mīlnieks izskatījies. Vīrietis bijis no skata ap 35, tumšmatains, vienkāršs zellis labestīgām acīm.

Pēc izskata pavisam nevainīgs, Džošs esot apkrāpis daudzus. “Statistika rāda, ka vairāk nekā 1000 cilvēki Londonā šādā veidā apkrāpti pa šo gadu. Nu krāpnieku dati nodoti izmeklēšanā starptautiskajam birojam,” atklāj dzejniece.

Magone var nomierināt fanus – viņa bijusi gudrāka par blēdi. Māksliniece prasītos tūkstošus krāpniekam nav samaksājusi.

“Protams, es viņa prasīto naudu nesamaksāju. Šajā gadījumā neesmu upuris, bet es palīdzu policijai viņus atmaskot. Nu ir iestājusies pēdējā stadija. Krāpnieks, redzot, ka naudu nedabūs, kļuva rupjš un nu ir izdzēsis visu savu profilu,” informē Magone.

Vainīgo noķert nebūs viegli, jo krāpnieki veido arvien jaunus profilus ar citām bildēm, taču Magone paļaujas uz policijas darbu.

“Policija skata šos gadījumus nevis katru individuāli, bet kopskatā. Velk paralēles, salīdzina visus iesniegumus. Šis pēdējais, cerams, drīz tiks noķerts,” tā sieviete, kura izrādījās gudrāka par neģēli.

Publicējot šo stāstu, dzejniece aicina Latvijas meitenes domāt ar galvu un neuzķerties uz šādu tumsnēju skaistuļu solījumiem. Lai vairotu pozitīvo, dzejniece sūta “saltas salnas bučas no Londonas”.

“Visiem maniem faniem, cilvēkiem, kas īpaši pieskārušies manai sirdij, kas stāvējuši līdzās pārbaudījumos un vētrā, veltu dzejoli “Rudens plaukstā”,” tā Magone.

Lasi un baudi!

Kāds ir bijis
Pie mana loga,
Ledus rasa uz
rūtīm guļ.
Rudens, tava daļa,
Mūsu dienas
Dzirnakmeņi maļ.
Vizmu drumstalās,
Dimantu putekļos
Šodienas ceļus kaļ,
Dusošo lapu vēdām,
Ardievas pamāj bēdām.
/Magone Burka, 2016./

FOTO: Magone un fani

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl