Pirmajā randiņā jau ievelk guļamistabā! Saimnieka Vitālija kārumnieces nakts melnumā ”iet uz visu banku”

72 komentāri
Pirmajā randiņā jau ievelk guļamistabā! Saimnieka Vitālija kārumnieces nakts melnumā ”iet uz visu banku”

Lai arī šobrīd ”Saimnieks meklē sievu” fanu uzmanība pastiprināti pievērsta Ilmāram un viņa līgavām, Skaties.lv var pačukstēt, ka pirmajā randiņā viskarstāk ies Vitālijam. Dāmas burtiski saplūksies par saimnieku, un kāda kārumniece ar varu centīsies ievilkt brašuli uz nakti savā numuriņā.

Jau pirmajā randiņā meitenes, kuras ieradušās pie Vitālija, liks lietā ”smago artilēriju” . Sarunas ies augstos toņos, dāmas mēģinās izjaukt viena otras randiņu, ”nozagt” saimnieku, bet nakts izskaņā sāksies plūkšanās par to, kur gan vīrietis gulēs.

Lai gan Dikļu pilī, kur notiks pirmā balle, katram paredzēta sava istabiņa, vairākas kārumnieces centīsies pārliecināt Vitāliju pārgulēt pie viņām.

Īpaši kaislīga būs kāda Justīne, kura saimnieka atteikumus nedzirdēs. Daiļaviņa sagrābs vīrieti aiz rokas un ar spēku mēģinās ievilkt savā istabā.

Kā saimnieks atklās aizkadrā, viņš ar šādām dāmu delverībām nav īsti apmierināts.

Taču tā ir tikai daļa dāmu cīniņu, kas notiks Vitālija kompānijā! Vai šis saimnieks būs tas, kura sētā šosezon gaidāmi visskandalozākie notikumi?

Kuras no dāmām viņš izvēlēsies? ”Saimnieks meklē sievu” vīri izvēlas trīs, ko aicināt uz saimniecību jau 9. septembra vakarā 21.00 TV3!