Pirmais ieskats “Saimnieks meklē sievu”: 10 brašuļi, kuri pieteikušies mīlas spēlei šovasar

306 komentāri

Vasara ir īstais laiks Latvijas brīvajiem saimniekiem ķerties pie sievas meklēšanas un ļauties mīlas piedzīvojumam ”Saimnieks meklē sievu”. Populārais attiecību šovs ierasti sākas ar iepazīšanās raidījumu, un jaunajās sezonā tas kanālā TV3 būs skatāms pirmdienas, 17. jūnija, vakarā.

”Saimnieks meklē sievu” iepazīšanās raidījumā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemosies pie 10 brašiem, staltiem, darbīgiem, krietniem un pats galvenais – brīviem Latvijas saimniekiem, kuri gatavi iepazīties un mesties vasaras romantiskākajā piedzīvojumā.

Saimnieku šova pirmajā raidījumā skatītāji varēs iepazīties ar katru no saimniekiem tuvāk, tāpēc brīvās dāmas nekādā gadījumā nedrīkst palaist to garām! Izvēles iespējas būs plašas – saimnieki mīlas spēlei pieteikušies no visas Latvijas un pārstāv dažādas vecuma grupas.

Arī saimnieku nodarbošanās ir dažādas – viņi nodarbojas gan ar lopkopību, zivsaimniecību, dārzeņu audzēšanu, galdniecību, kā arī pieprot visdažādākos saimniecības darbus.

Pēc iepazīšanās raidījuma dāmas tiek aicinātas rakstīt vēstules saimniekam, kurš radījis vislielāko interesi. Vēstules formu meklē portālā Skaties.lv!

Jau augustā šovā atgriezīsies tie pieci saimnieki, par kuriem dāmas būs izrādījušas vislielāko interesi. Ja interese būs abpusēja, dāmas dosies iepazīties ar saimniekiem dzīvē.

Tā kā ne viena vien šova sezona ir noslēgusies ar laimīgiem pāriem, un vairāki no tiem joprojām ir kopā, sievietēm ir vērts būt drosmīgām. Jo tieši drosmīgajām pieder pasaule un vīriešu sirdis!

”Saimnieks melē sievu” iepazīšanās raidījumu skaties pirmdien, 17. jūnijā, plkst. 21.00 TV3!