Pirmā izbalsošana saimnieku šovā: Jānis izplūst asarās, Vitālija atraidītā jūtas atvieglota

67 komentāri
Pirmā izbalsošana saimnieku šovā: Jānis izplūst asarās, Vitālija atraidītā jūtas atvieglota
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Pirmdienas, 30. septembra, vakarā ”Saimnieks meklē sievu” pirmā izbalsošana. Pa vienai līgaviņai mājās jāsūta Jānim un Vitālijam, kas viena gadījumā beigsies ar asarām, bet pie otra – izvērsīsies mazliet neomulīgā kaislību virpulī.

Rit otrā diena pie saimniekiem, un Vitālija dāmas, uzzinājušas, ka saimnieks tomēr nav brīvs, mostas, izlēmušas turpināt spēli.

Rīts pēc liktenīgās atzīšanās – kā jūtas Vitālijs?

Lana modina Vitāliju ar gardām brokastīm, un viņa arī tiek aicināta uz randiņu, kamēr pārējām tiek uzdots darbs – tapešu plēšana.

Kamēr Vitālijs ar Lanu randiņā, mājās palikušās mēģina uzsākt sarunu ar Lauru, kura, stādīta priekšā kā saimnieka māsīca, galu galā izrādījusies draudzene, ar ko kopā jau četrus gadus.

Vitāliju par Lauru izjautāt sāk arī Lana, atklājot, ka pamanījusi – pāris pa nakti guļ kopā. Vitālijs no atbildes izvairās, tā vietā sākot čubināties ap Lanu.

Tikmēr mājās palikušās kārtīgi pastrādājušas, bet Vitālijs tomēr nav īsti apmierināts – darbs nav līdz galam padarīts.

Atstājis Lanu turpināt darbus, Vitālijs ņem uz randiņu Kristu – abi kopā dodas uz SPA. Taču pirms tam abi dodas pastaigā, kur Vitālijs izkrata sirdi par Lauru.

”Škrobīgi jau ir. Laura jau ar mani ir diezgan ilgi. Es ir viņai vajadzīgs un pašam man ir viņa vajadzīga. Nu, es nezinu. Tas ir 50 uz 50,” prāto Vitālijs.

Tiesa, tas viņam netraucē mīļi čubināties ap Kristu. Pēkšņi uznākušie sirdsapziņas pārmetumi neļauj viņam ļauties randiņam, kurā ieplānots veikt masāžu Kristai. Vitālijs atsakās.

”Ja to redzēs Laura! Pagalam man būs,” tā Vitālijs. Galu galā viņš ļaujas. Abiem ar Kristu tiek arī numuriņš un šampanietis.

Jānis ar meitenēm no rīta kopīgi gatavo pankūkas. Pēc tam saimnieks dodas randiņā ar Lolu – viņai jāatbalsta saimnieks velomaratonā. Mājās palicējas tikmēr tīra dīķi. Meitenes jautrojas, kamēr Līna galu galā paslīd un ieveļas dīķī ar visām drēbēm.

Par to, ka Vitālijs ar Kristu, iespējams, paliks viesnīcā, Dana un Lana informē Lauru. Lauras reakcija ir neizprotama.

Meitene, uzzinot par drauga lakstošanos ar ”līgavām”, atsakās no ēdiena un noslēdzas sevī.

Meitenes sāk spriest, cik Vitālijs nejauki izdarījis, un Lauras nervi neiztur. Viņa dodas prom no Vitālija mājas.

Galu galā, saimnieks pieņem lēmumu nesāpināt Lauru un atgriežas mājās, kur viņu gaida izbalsošana. Saimnieks izvēlas Lanu un Danu, Kristu sūtot mājās.

Kā saimnieks atklāj aizkadrā, lēmums pieņemts, jo viesnīcā Krista likusi saimniekam pašam gatavot kafiju, nerespektējot viņa statusu.

Krista, braucot mājās, neslēpj, ka jūtas atvieglota.

Arī Jānim jāatvadās no vienas meitenes. Jānis izlemj mājās sūtīt Lolu. Atvadīšanās ir skumja, Lola atklāj, ka Jāņa lēmums viņai ir negaidīts. Apraudas abi – saimnieks un izbalsotā meitene.

Pēc izbalsošanas abi ļaujas vaļsirdīgai sarunai, kurā Jānis atklāj – esot ļoti grūti tik īsā laikā izvērtēt cilvēku.