Pikants pavērsiens! Vitālijs tiek pieķerts guļamistabā, lakstojoties ap līgaviņu Lanu

100 komentāri

Lai arī ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Vitālijs pirmajā randiņā ar līgavām Dikļu pilī nelokāmi turējās pretī skaistuļu aicinājumiem uz guļamistabām, kad dāmas ieradušās viņa mājās, situācija mainās. Vitālijs jau pirmajā dienā mēģinās ievilkt guļamistabā līgaviņu Lanu. Vai šovakar jau gaidāms sezonas pirmais skūpsts?

Jau Dikļu pilī vairākas dāmas vēlējās ievilkt saimnieku numuriņā, bet brašulis stingri turējās pretī. 

Meitenēm ierodoties Jaunpagastā, lomas mainīsies. Saimniekam jau uzreiz dikti iepatiksies rīdziniece Lana, kura tad arī tiks aicināta uz guļamistabu.

Kad pārīti tur pieķers filmēšanas komanda, Vitālijs izplūdīs lamu vārdos. Pārītis sāks spriest, ka varbūt doties uz vannas istabu, kur var ieslēgties.

”Es domāju, ka esmu pārāk skaista un vilinoša, un viņam, skatoties uz mani vien, acīs jau dzirkstelīte,” aizkadrā nosmiesies Lana.

Tiesa, abiem nebūs miera – abas pārējās līgaviņas dosies pārīti meklēt. Taču Vitālijs ar Lanu jau sarunājuši ”braukt uz mežu sēnēs”, un skaidrs, ka abu starpā valda simpātijas.

Vai vakara raidījumā gaidāms pirmais skūpsts? Tikmēr Laura, ko saimnieks stāda priekšā kā māsīcu, jau publiski atzinusies, ka neesot māsīca, bet saimnieka mīļotā sieviete – lasi TE!

Kā tas viss atrisināsies un kā ar dāmām ies pārējiem saimniekiem? Šova jaunākā sērija jau 21.00!