Pikanti aizkadri: kā Gunārs ar līgaviņām pirtiņā lustējās

38 komentāri

Par ”Saimnieks meklē sievu” 23. septembra sērijas pikantākajiem kadriem parūpējās sezonas vecākais saimnieks Gunārs. Brašulis lielāko daļu sērijas defilēja kameru priekšā erotiskās biksītēs ar leoparda rakstu, apčamdīja savas skaistules pirtiņā un pēc tam iekārtojās starp abām savām blondīnēm gultā. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pasākuma aizkadros, ko ekrānā neparādīja.

Gunārs savam pirts iznācienam bija izraudzījies īpaši erotiskas biksītes ar leoparda rakstiem. Pie Skaties.lv jau vērsušies šova skatītāji, kuri interesējušies, kur var iegādāties šādas draiskas apakšbikses.

Arī Gunāra lēdijas pirts iznācienam bija izvēlējušās aktuālus peldkostīmus un bikini, apliecinot, ka dāmām labākajos gados augumi ir ne sliktāki kā jauno saimnieku ”līgavām”! Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirts ballītes aizkadros, kuros dāmas nebaidījās izpildīt elegantus lēcienus dīķī, bet pats Gunārs – kārtīgi izbaudīt unikālo iespēju atpūsties uzreiz trīs skaistu sieviešu sabiedrībā!

Gunārs nav pirmais vīrs, kurš saimnieku šovā uzdrošinās izmesties vienās apakšbiksēs. Savulaik bez jebkādiem aizspriedumiem apakšbiksēs dāmu ielenkumā atpūtās arī trešās sezonas iekārojamākais vīrs Alfrids.

Kurai no dāmām izdosies iekarot saimnieka sirdi? Seko ”Saimnieks meklē sievu” notikumiem ik pirmdienas vakaru 21.00 TV3!