Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām

21 komentārs
Pie Aivara teltī ievākusies noslēpumaina daiļava! Ģimene atklāti par saimnieka mīlas nedienām
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

‘’Saimnieks meklē sievu’’ zvaigzne Aivars Dimitrijevs šopavasar piedzīvoja nelāgu vilšanos mīlestībā ar liepājnieci Daci. Taču pēc šīs dāmas saimnieku ieintriģējusi cita, kura kopā ar meitu pat ieradusies pie saimnieka un kādu laiku visi kopā nodzīvojuši teltī! Taču arī šim stāstam ir nelāgas beigas. Sarunā ar Skaties.lv Aivara ģimene atklāti pastāsta, kā un kāpēc sievietes vazā aiz deguna jauko un strādīgo puisi.

‘’Nu nemāk tās meitenes Aivariņu novērtēt,’’ sarunā ar Skaties.lv nopūšas saimnieka mamma Sarmīte. Arī pēdējās attiecības izgāzušās šī iemesla dēļ – sieviete gribējusi neiespējamo.

‘’Aivars bija iepazinies ar sievieti internetā, un tā nu uzaicināja padzīvot uz saimniecību. No sākuma jau viss bija labi. Likās, ka ļoti normāla, visi jau nopriecājāmies. Strādāja, bet pagāja nedēļa un atklājās, ka viņu interesē nauda.

Ej trijos darbos, lai nauda būtu! Aivars uz to atbildēja, ka viņai tad arī darbā jāiet. Un tad palika dikti nikna,’’ notikumus atstāsta mamma.

Sieviete pie Aivara ieradusies kopā ar savu 12 gadus jauno meitu, un arī bērns saimniecībā savārījis varenus podus. ‘’12 gados bērns tikai pulēt nadziņus gribēja,’’ tā Sarmīte. Abām speciāli bija uzcelta telts pie mājas, kuru Aivars laipni atrāda Skaties.lv. ”Saimnieks meklē sievu” fani atpazīs telti, kurā savulaik bija paredzēts dzīvot šova līgaviņām.

Kā spriež Aivara ģimene, pēc dalības ‘’Saimnieks meklē sievu’’ un ‘’Traktorista’’ panākumiem dāmām radies iespaids, ka Aivars ir bagāts vīrietis, kuram nu tik varēs uz kakla uzsēsties.

‘’Visas te brauc un domā, ka Aivaram būs tā lielā nauda, varēs sēdēt un nekā nedarīt. Nē, meitenes. Te nav kā pilsētā, kur var sēdēt un nekā nedarīt. Te, laukos, ir jāstrādā,’’ tā Sarmīte.

Mamma Aivara izredzētās cenšas sagaidīt sirsnīgi, bet, jā gadoties arī tā, ka esot nikna bez gala.

‘’Es esmu pieradusi strādāt. Un ja cilvēks negrib nekā darīt, tad gan ņemu pie dziesmas.

Ja grib naudu, jābrauc citur. Domājat – Aivars slavenība, mūziku raksta un nauda tik nāk? Nē, te ir smagi jāstrādā. Ar pulētiem nagiem te nav ko darīt.Agrāk pat sienu vācām, uz muguras nesām, nu jau pat vairs nav tik smagi.

Kāpēc Aivaram neveicas ar sievas meklēšanu? Tāpēc, ka dāmas ir nekam nederīgas! No sākuma atbraucot jau visas labas! Paiet laiks un viņām visām apnīk!

Aivaram vajag parastu meiteni, tādu, kurai nav ar pirkstu jārāda, kas jādara. Jā, meitene, kura te bija ar meitu ieradusies, sākumā tāda likās. Šķita, ka nu būs lieliski, būs pāris, bet tad, kad parādīja savu raksturu…

Bet, jā, nekādas lielās prasības jau Aivaram nav. Vajag vienkāršu meiteni, kura viņam palīdz.

Aivars ir dikti uzticīgs. Viņš meitenei atdos pēdējos, ja viņa būs meitene. Bet ja viņa parādīs to, ko nevajag, tad…’’ dēlu raksturo mamma.

Ģimene, protams, daudz no puiša dzirdējusi arī par Liepājas skaistuli Daci. ‘’Katru dienu zvanīja un runāja,’’ atceras saimnieka māsa Anita. Daci gan ģimenei tā arī nav izdevies iepazīt – pāra attiecības pajukušas.

Bet ģimene neskumst. ‘’Atradīsies tā sieva, kur nu paliks. Viss jau būs labi. Galvenais jau lai tik grib strādāt, tad jau būs labi,’’ smaida mamma.

Reportāžu no ciemošanās pie Aivara skaties un to, kā iet saimniekam pēc šova uzzini TE!

 

21 komentārs