”Pēdējā tiesa būs katram sava…” Magones atbilde uz mātes apvainojumiem

70 komentāri
”Pēdējā tiesa būs katram sava…” Magones atbilde uz mātes apvainojumiem
Zane Dumbre/Skaties.lv

Latviju pāršalcis ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones mammas Gintas stāsts. Sieviete apgalvo, ka pašas meita viņu izlikusi no mājas un grasās piesavināties īpašumu. Sarunā ar Skaties.lv dzejniece atklāj savu stāsta pusi.

Magones mammas stāstu lasi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv uzsver Magone, mamma ”sagrozot faktus”.

”Priekules māja stāv tukša jau trīs ziemas. Māte pati mūs ataicināja uz Latviju ievākties mājā, lai tā neaizietu postā. Lai varam dzīvot, to pieskatīt,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Magone.

Kā informē šovu zvaigzne, mamma nekur neesot ”izlikta”, tā bijusi viņas pašas izvēle – dzīvot mājā pie fermas, lai pieskatītu un koptu saimniecību. It kā viss loģiski un saprotami – mamma dzīvo vienā mājā, Magone ar ģimeni otrā.

”Viņa pati pie mums nenāk ciemos,” skaidro Magone.

Kurai taisnība – Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm

Kā atklāj ”Saimnieks meklē sievu” dalībniece, mammas pēkšņā attieksme un vēršanās pie medijiem viņai šķiet kā kārtējais pārbaudījums, ko liktenis atsūtījis. Un tādu pārbaudījumu Magonei diemžēl bijis jau daudz.

”Pēc visa, kas dzīvē bijis, man vairs valodas nav,” satriekta Magone. Sievietei sāp, ka māte pa pagastu apkārt stāsta Magones ģimenes dzīves iekšējās lietas, kas svešiem nav jāzina. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc Magone pret mammu esot rezervētāka un nav steigusi ziņot par gaidībām un citām privātām lietām.

Tas, ka Magone ar ģimeni tagad dzīvojot mammai ”uz kakla”, absolūti neatbilst patiesībai – lielu daļu kredīta par namu, kurā pati tagad ar ģimeni mitinās, segusi Magone, gadiem melnās miesās raudamās darbā Anglijā.

”Šī māja nopelnīta ar manu darbu, manu Anglijas naudu. Māte gribēja pirti – es atsūtīju trīs tūkstošu latu. Māte man regulāri pieprasīja naudu. Un tos visus gadus atdevu viņai gandrīz visu, cik bija. Kamēr piedzima bērni. Nu vairs nevaru atdod mammai visu naudu, no kā tad bērni iztiks?” skaidro trīs dēlu mamma.

Šobrīd viņa ir ceturtās atvasītes gaidās, tāpēc nevar strādāt uz lauka. Taču savulaik melnās miesās rāvusies mātes fermā līdz nakts melnumam, kamēr blakus ratos gulējis jaundzimušais.

”Man lika strādāt kūtī līdz diviem rītā, Roberts blakus ratos. Ja atteicos, māte bļāva, lai lasos pie sava Oskara. Nav pirmā reize,” to, ka mamma allaž meitas vīriešus padarījusi par sliktajiem tēliem, atklāj šovu zvaigzne.

Dzīve iemācījusi Magoni skatīties uz šādām situācijām kā mācību stundām. Protams, mātes attieksme skumdina, taču Magone iemācījusies stāvēt pāri samazgām, ko apkārtējie, nu jau diemžēl pašas māte, mēģina liet viņai uz galvas.

”Tas māca mani nekad nedarīt tā saviem bērniem.

Visam savs laiks, katram sava nasta. Sava skola, savas mācību stundas. Cilvēku nav ko baidīties. Pēdējā tiesa būs katram sava. Pa vienam…” brīdina Magone.