Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

67 komentāri

Pirmdienas, 8. novembra, vakarā iemīļotajā iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu” kaislību netrūka. Viena no valcēnieša Jāņa līgaviņām nolēma pamest saimniecību, pat neatvadoties no saimnieka.

Jānis beidzot bija nolēmis vest randiņā Inesi. Ceļu abi īsināja sarunās, un Inese priecājās, ka beidzot saimnieks izrādīja lielāku interesi ar viņu.

”Forši, ka var brīvi parunāt,” par Inesi izteicās saimnieks, savukārt meitene neslēpa – viņai pret Jāni ir simpātija: ”Man Jānī patīk tas, ka viņš ir strādīgs puisis. Vēl man viņā simpatizē bārda – man patīk vīrietis ar bārdu.”

Kamēr Jānis kopā ar Inesi bija randiņā, Elena ķērās pie darba un piedzīvoja liktenīgas atklāsmes.

”Šodien mums ir pēdējā diena, un diemžēl esmu sapratusi, ka es esmu ļoti priecīga par to, ka viņi ir aizbraukuši, jo es saprotu, ka puisis nav mans. Jancim vēl ir jāaug, dzīvē vēl ļoti daudz kas ir jāmācās.”

Elena paziņoja, ka no attiecību veidošanas ar Jāni ”kategoriski atsakās”. ”Līdz ar ko es laižu viņus kopā, lai tiešām viņiem viss izdodas, es tikai par to priecāšos,” sacīja Elena.

”Viņam vajag smagāka rakstura meitenei, kas viņu vairāk paņem grožos. Es palieku pie saka, ka esmu sirsnīga un mīļa. Līdz ar to man Jānis vairāk nē,” skaidroja ogrēniete.

Sētā ieripoja saimnieka ”golfiņš”, taču ne uz ilgi laiku. Inese fiksi saposās, un nolēma kopā ar Jāni izmest vēl kādu līkumu – abi devās pastaigā pa Valgu. Sarunā ar Inesi saimnieks atklāja, ka izvēli tomēr vēl īsti nav izdarījis, jo notikumus sasteigt nevajagot.

Inese ķērās pie saimnieka pratināšanas, un izjautāja, vai Jānis vēlas bērnus un ko domā par kāzām. ”Es sapratu, ka viņš grib, bet nekur nesteidzas,” atzina Inesei, kura, kā atklājās, jau vienreiz bijusi precējusies.

Tikmēr Elena bija nolēmusi Jāņa sētu pamest un lavījās prom, no saimnieka pat neatvadoties. ”Es nejūtos kā zaudētāja, es vienkārši saprotu, ka nav mans,” savu lēmumu skaidroja Elena un Jānim un Inesei novēlēja izdošanos attiecību veidošanā. ”Es eju paceltu galvu,” viņa noteica.

Notikušo ar sajūsmu uzņēma Inese un gavilēja: ”Es paliku pēdējā kā uzvarētāja.”

Kādas veidosies Jāņa attiecības ar Inesi, skaties šovā ”Saimnieks meklē sievu” pirmdienu vakaros kanālā TV3!

67 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu