Pārsteigums! Divi Saimnieks meklē sievu varoņi negaidīti atklāj, ka ir kopā

32 komentāri
Pārsteigums! Divi Saimnieks meklē sievu varoņi negaidīti atklāj, ka ir kopā
TV3 publicitātes foto

Gadu pēc iepazīšanās attiecību spēles Saimnieks meklē sievu laukumā par attiecībām publiski paziņojuši divi trešās sezonas varoņi. Simpātiskā tumšmate Daiga Eglīte sociālajos tīklos publicējusi foto, kas atklāj, ka viņa atkal sagājusi kopā ar saimnieku Jāni Šmitu, kurš gan spēles laukumā izvēlējās citu.

Tas, kā pēc dalības aizraujošajā spēlē risinās Burtniekos dzīvojošā zemeņu audzētāja Jāņa Šmita dzīve, šova trešās sezonas faniem visu šo gadu bija liels noslēpums.

Pēdējā šova sērijā saimnieks paziņoja, ka pēc ceļojuma ir izšķīries ar paša izvēlēto Antru Gailumu, reizē paziņojot to, ka turpmāk par privāto dzīvi publiski nerunās.

Zēns savu solījumu turēja – apaļu gadu šova fani varēja tikai izteikt minējumus par to, kā turpinās Šmita mīlas dzīve. Šur tur cirkulēja baumas, ka saimnieks pēc neveiksmes ar Antru atgriezies pie meitenes, ko spēlē atstāja otrajā vietā – Daigas.

Abi gan spītīgi atteicās komentēt šīs baumas, un fani jau bija pieņēmuši to, ka ekrāna kaislības norimušas un varoņi turpina dzīvot katrs savu dzīvi.

Vasaras izskaņā Daiga sociālajos tīklos pēkšņi publicējusi romantisku foto. Tajā meitene pozē kopā ar kādu puisi, kurā Saimnieks meklē sievu fani atpazīs populāro Šmitu.

“Skaisti brīži pagājuši un vēl daudzi priekšā,” bildi parakstījusi Daiga. Laimīgo pāri sveikt metušās arī citas Saimnieks meklē sievu trešās sezonas dalībnieces, atklājot, ka ļoti priecājas par abiem un to, kā viss izvērties.

Kā atceras šova kaislīgākie fani, Šmitu un Daigu jau no filmēšanas sākuma vienoja īpaša saikne. Saimnieks izšķīrās par labu citai dalībniecei pēc tam, kad Daiga vietējā zaļumballē atļāvās mazliet par daudz uzdzīvot.

Video

Vēlāk gan parādījās ziņas, ka, neskatoties uz to, ka, noslēdzoties šovam, viņš bija apņēmies veidot attiecības ar ceļojuma partneri Antru Gailumu, Šmits atgriezies pie Daigas.

Foto: Jānis šovā Saimnieks meklē sievu

32 komentāri