24 komentāri
Pamācošs stāsts: saimnieku šova Agnese Deptuā izglābusi pie spēļu zāles pamestu bērniņu
Toms Norde/Privātais arhīvs

Sociālos tīklus pāršalcis ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Agneses Deptuā stāsts. Meitene, kura guva slavu, šova ietvaros iebarojot caurejas zāles Aivaram Dimitrijevam, šoreiz parādījusi, ka viņas sirds ir plaša un silta – meitene nav palikusi vienaldzīga, ieraugot likteņa varā pamestu puisēnu.

”Šodienas dusmas! Mīļie cilvēki,vai tad nepietiek ar Liepājas atgadījumu? Šodien ejot uz veikalu, kas atrodas blakus spēļu zālei ”Fēnikss”, redzēju mazu puisīti pie tās stāvam. Aptuveni 4 vai 5 gadiņi, precīzi nezinu, bet maziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iegāju veikalā, kamēr izstāvu rindas… Nākot ārā, mazais vēl gaida! Uzjautāju un pateica, ka tēti gaida, norādot uz spēļu zāles durvīm.

Nekavējoties izsaucu policiju, jo ārā ir ne tikai tumšs, bet arī auksts, un mazais puika ir pilnīgi viens. Atbraucot policijai, arī atrada viņa tēvu spēļu zālē. Izrādās, ka mazais ir ārā pavadījis stundu, kamēr tēvs sēž siltumā un spēlē naudu,” skaudru stāstu atklāj Agnese.

Meitene uzsver, ka viņu šajā situācijā izbrīnījusi citu līdzcilvēku attieksme.

”Lielākā daļa tikai mazo nofotografēja, nemaz nepajautājot, kas ar viņu ir noticis, kāpēc ir viens tumsā un aukstumā! Ar to es gribēju teikt: cilvēki, būsim iejūtīgāki, attapīgāki un palīdzēsim viens otram,” iedrošina Agnese.

Agneses stāsts izpelnījies plašu popularitāti sociālajos tīklos, un ļaudis ar to dalās kā ar pozitīvu piemēru, kas atgādina, cik svarīgi nepalikt vienaldzīgam, redzot ielās bērniņus bez vecākiem.

TOP komentāri

  • ..
  • Nesapratu
    +19 +18 -1

    Nesapratu

    Un ko tas mainītu,ja pasautu tēvu? Viņš pańemtu dēlu un tāpat atgrieztos citreiz un nav teikts,ka bez bērna. Ļoti labi,ka tika izsaukta policija, jo vismaz šis gadījums tika piefiksēts un noskaidros,kādi dzìves apstākļi mazajai dvēselītei.
  • mjā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl